sparta forever homepage
Jméno: heslo: ?
FB - Sparta ForeverTwitter: Sparta Forever (@spartaforever)Instagram: spartaforever_cz
zaregistruj se hledej

reklama

Názory

Máš naši podporu a rádi tě ve Spartě přivítáme! – dopis fanoušků T. Rosickému

SF fans 18.12.2014 22:29

„Tomáši, pane Pasko, pokud existuje byť sebemenší šance na budoucí Tomášův návrat na Letnou, rádi bychom vás požádali, abyste vše zvážili. Předem děkujeme. Naším snem je vidět Tomáše opět v rudém dresu. Jako důkaz našeho zájmu připojujeme k dopisu pro Tomáše i sparťanský dres - Tomáši, vždy u nás budeš vítán s otevřenou náručí! Zároveň ti držíme palce, máš naši podporu i respekt a přejeme hodně štěstí, ať už tvé fotbalové kroky povedou ze současného klubu kamkoliv, či v něm nakonec setrváš.“

To je konec dopisu fanoušků, který jsme již minulý týden odeslali na pražskou adresu agentury pana Pasky a přímo Tomášovi na jeho současnou fotbalovou adresu. Jemu jsme připojili i sparťanský dres s číslem 10 a jmenovkou Rosický. Celý text dopisu si můžete přečíst/stáhnout zde Dopis. Tomáš Rosický zpět ve Spartě je totiž snem mnoha sparťanských fanoušků. Před pár dny byl na SF webu publikován článek o tomto snu i se vzkazem a vyjádřenou podporou Tomáši Rosickému. (Rosa zpátky do Sparty). Ohromně nás potěšila velká odezva, kterou článek vyvolal mezi ostatními fandy. Právě na základě všech vašich vzkazů jsme se rozhodli pro další krok – poslat dopis a sparťanský dres přímo Tomášovi a kopii dopisu i panu Paskovi. Nechceme však nikoho přemlouvat. Smyslem tohoto kroku je pouze a jenom vyjádřit Tomášovi podporu, dát mu najevo naši přízeň a sdílet naše přání – ať už se vyplní dříve, či později, nebo taky nikdy.

Proto pokud jste se zatím nerozhoupali k připojení vašeho vzkazu k této aktivitě- můžete tak udělat pod předchozím článkem, nebo tak určitě udělejte pod tímto. Je důležité, aby tato aktivita měla podporu co nejvíce z nás! Tedy pokud taky trochu bláhově sníte... :-) Sledujte web SF!

Sparta Forever a Tomáš Rosický zpět na Letnou!

Fanoušci Sparty z webu spartaforever.czDiskuze k článku

Komentáře (8)

Sdílej na FBSdílej článek na Twitter


  Novinky na internetu
hrac

Hložek Adam

známka:

7 0

zápasy: 7
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Nita Florin

známka:

7 0

zápasy: 1
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Čelůstka Ondřej

známka:

6 4

zápasy: 6
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Štetina Lukáš

známka:

6 3

zápasy: 2
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Juliš Lukáš

známka:

6 3

zápasy: 7
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

1.  Richtric  Richtric  175

2.  Průcha  Průcha  169

3.  Vencano  Vencano  164

4.  haklos  haklos  162

5.  sigi 132  sigi 132  160

6.  BFG  BFG  157

7.  Fanda Fotbalu  Fanda Fotbalu  155

7.  vráťa  vráťa  155

9.  Rudej  Rudej  154

10.  vlada  vlada  153

11.  akcizur  akcizur  152

reklama
reklama
Facebook
Toto jsou stránky, které si tvoří samotní fanoušci fotbalové Sparty. Za jednotlivé příspěvky odpovídá jejich autor a nemusí vyjadřovat názory a stanovisko redakce.
Pokud chceš přispět i ty, neváhej a kontaktuj nás na fanousci@spartaforever.cz .
Zasláním jakéhokoli materiálu dává jeho odesílatel redakci automaticky svolení k jeho publikování na tomto webu a právo k případnému dalšímu využití.
Zároveň tím potvrzuje, že je jeho autorem. Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu Sparta Forever zakázáno.
2004 - 2020 (c) Sparta Forever (fanousci@spartaforever.cz) Follow spartaforever on Twitter
reklama
reklama