SF fans | 18.12.2014 22:29

„Tomáši, pane Pasko, pokud existuje byť sebemenší šance na budoucí Tomášův návrat na Letnou, rádi bychom vás požádali, abyste vše zvážili. Předem děkujeme. Naším snem je vidět Tomáše opět v rudém dresu. Jako důkaz našeho zájmu připojujeme k dopisu pro Tomáše i sparťanský dres - Tomáši, vždy u nás budeš vítán s otevřenou náručí! Zároveň ti držíme palce, máš naši podporu i respekt a přejeme hodně štěstí, ať už tvé fotbalové kroky povedou ze současného klubu kamkoliv, či v něm nakonec setrváš.“

To je konec dopisu fanoušků, který jsme již minulý týden odeslali na pražskou adresu agentury pana Pasky a přímo Tomášovi na jeho současnou fotbalovou adresu. Jemu jsme připojili i sparťanský dres s číslem 10 a jmenovkou Rosický. Celý text dopisu si můžete přečíst/stáhnout zde Dopis. Tomáš Rosický zpět ve Spartě je totiž snem mnoha sparťanských fanoušků. Před pár dny byl na SF webu publikován článek o tomto snu i se vzkazem a vyjádřenou podporou Tomáši Rosickému. (Rosa zpátky do Sparty). Ohromně nás potěšila velká odezva, kterou článek vyvolal mezi ostatními fandy. Právě na základě všech vašich vzkazů jsme se rozhodli pro další krok – poslat dopis a sparťanský dres přímo Tomášovi a kopii dopisu i panu Paskovi. Nechceme však nikoho přemlouvat. Smyslem tohoto kroku je pouze a jenom vyjádřit Tomášovi podporu, dát mu najevo naši přízeň a sdílet naše přání – ať už se vyplní dříve, či později, nebo taky nikdy.

Proto pokud jste se zatím nerozhoupali k připojení vašeho vzkazu k této aktivitě- můžete tak udělat pod předchozím článkem, nebo tak určitě udělejte pod tímto. Je důležité, aby tato aktivita měla podporu co nejvíce z nás! Tedy pokud taky trochu bláhově sníte... :-) Sledujte web SF!

Sparta Forever a Tomáš Rosický zpět na Letnou!

Fanoušci Sparty z webu spartaforever.czSF fans | 18.12.2014 22:29 Vstoupit do diskuze
8