SF fans | 06.12.2014 18:37

Ano, Tomáš Rosický zpět ve Spartě! Někomu se může nyní zdát, že autory článku zachvátila nějaká zlá horkost a je potřeba mokré hadry na hlavu :-) Zkuste si tu větu přeci jen přečíst ještě jednou, zasnít se u ní a položte si otázku - přáli byste si to také? Pokud ano, jste s námi na jedné lodi a připojte se k našemu vzkazu! Tomáše Rosického považuje mnoho z nás, fanoušků Sparty, za jednoho z nejlepších fotbalistů ve slavné historii Sparty, tudíž i v historii celého českého fotbalu. Stejně tak je nejlepším českým fotbalistou současnosti – ať si každý říká a myslí, co chce. Třeba i ten, jak se jmenuje… Arsene…

Mnoho ze sparťanů má stále také v paměti, jak jako mladý a veletalentovaný fotbalista nastupoval do prvních soutěžních zápasů A týmu Sparty, jeho skvělé fotbalové okamžiky, kličky, úspěchy, góly, akce a geniální nahrávky, kterými nám rozdával radost nejen na Letné. Přejeme si to zažívat znova na vlastní oči! Velkým snem řady z nás (soudě i dle různých příspěvků a diskuzí nejen na internetu) je přivítat Tomáše Rosického doma, na Letné! Vidět ho opět v dresu Sparty v soutěžních utkáních. Pokud je to i tvé přání, připoj se k níže uvedenému vzkazu.

Tomáš Rosický zpátky do Sparty!

Tomáši, jsi pro nás jedním z nejlepších hráčů ve slavné historii fotbalové Sparty. Rádi bychom ti nejen s ohledem na tvou současnou situaci vyjádřili maximální podporu a respekt. Nikdy jsme na tebe nezapomněli a máme jeden „tajný“ sen – vidět tě opět v rudém dresu fotbalové Sparty v soutěžních utkáních!

Připoj se k této výzvě tak, že v diskuzi pod článkem uvedeš svůj vzkaz, komentář, souhlas…. A potom sdílej společný sen i s dalšími sparťany a vyzvi i je, aby se též přidali komentářem. Věříme, že v tom nejsme sami a i my potřebujeme vědět, že má tato naše aktivita podporu a smysl - pro naplnění snů je třeba vždy i něco udělat :-)

Tomáš Rosický zpátky do Sparty!

Fanoušci Sparty z webu spartaforever.cz

Aktualizace 11. prosince 2014:
Ohromně nás potěšila vaše obrovská odezva na tento článek. Na její základě popřemýšlíme o dalších krocích nejen na podporu Tomáše. Sledujte web SF! Pokud jste ještě nenapsali svůj vzkaz Tomášovi pod článek, určitě tak udělejte! Bude to důležité!

Současná situace sice není radostná, ale na jaře budou síly a kvalita potřeba, abychom čelili soupeřům, urvali titul a potom i postup do Ligy mistrů.... Železná SPARTA!

Aktualizace 23. prosince 2014:
Na základě vaší reakce a podpory jsme se rozhodli poslat Tomášovi a panu Paskovi dopis, ve kterém jsme Tomášovi vyjádřili naši podporu a respekt. Více se můžete dočíst zde

Aktualizace 3. ledna 2015:
K aktivitě se přidávají další a další sparťané! Přidej se i ty! Vzniklo i video pro Youtube - Rosický zpět do Sparty!
http://www.youtube.com/watch?v=MA1ctN038kA&list=UUfzSk2sHnTvuV2H55Rrpq2Q&index=1

Aktualizace 2. května 2015: Tomáš Rosický ve Spartě je pro fanoušky Sparty vždy téma, a hlavně velký sen! Věříme, že to tentokrát vyjde! Sledujte proto web SF a připojte se k nám! Tomáši, rádi tě ve Spartě přivítáme a máš naši podporu!

z článku na aktualne.cz (28. dubna2014): ....""Kdyby kolem Nového roku nezačal v Arsenalu hrát, už by možná na jaře kopal na Letné," podotkl mimo záznam jeden z členů sportovního vedení Sparty."..... "Pokud odloží dres londýnského Arsenalu, naskytne se před ním jistě celá řada cest. Jedna z nich může vést na Letnou, Sparta se netají tím, že "Rosu" by brala vždy, za všech okolností a všema deseti. "Návrat Tomáše Rosického, to pro Spartu každopádně je téma," potvrdil mluvčí klubu Ondřej Kasík."

http://sport.aktualne.cz/rosickeho-laka-angazma-v-americe-ve-hre-je-i-nabidka-sparty/r~7c9a2c1aeccf11e4ad630025900fea04/


Aktualizace 5. května 2015: Fanoušci Sparty napsali majiteli a šéfovi klubu Danielu Křetínskému. Jsme připraveni finančně přispět na přestup Tomáše Rosického a podpořit všechny související aktivity klubu!

Více zde: www.spartaforever.cz/ukaz_clanek.php?clanek=3105

SF fans | 06.12.2014 18:37 Vstoupit do diskuze
104