sparta forever homepage
Jméno: heslo: ?
FB - Sparta ForeverTwitter: Sparta Forever (@spartaforever)Instagram: spartaforever_cz
zaregistruj se hledej

reklama

Co se děje

Tomu, jehož jméno nesmíme vyslovit…

UltrasSparta 03.10.2011 16:58

Vážený pane,

my jako skalní a oddaní fanoušci Sparty jsme včera od Vás dostali skutečnou ránu pod pás, vrazil jste nám pověstnou kudlu do zad, když se potvrdily sobotní informace, které nás zastihly na výjezdu v Příbrami. Tam jsme byli podporovat s našimi sparťanskými kamarády naší SPARTIČKU, tedy klub kterému obětujeme mnohé a který JEDINÝ má u nás místo, legendu, kterou NIKDY nezradíme a která je věčná a železná. Ještě v sobotu jsme se jen pousmávali té „kachně“, která na nás vybafla z různých dostupných médií. Věděli jsme, že jste tak trochu magor, ale mylně jsme se domnívali, že SPARŤANSKÝ. Vy ale nejste magor, vy jste extramagor, jak by řekl děda Homolka. Stáli jsme za Vámi za všech okolností, podpořili jsme Vás proti ostatním sparťanům, resp. lidem, kteří se kolem Sparty točili, protože jsme Vám věřili. Vy jste nás ale ZRADIL! Pošlapal jste hodnoty, které ctíme, pošlapal jste ale zejména svou čest. Vaše slovo chlapa je jen prázdnou pózou, nemá žádnou váhu.

Jako král cirkusáckých šašků už asi nebudete nikdy překonán, gratulujeme. Po těch všech prohlášeních, po těch všech „sparťanských“ vystoupeních, jste přestoupil do slavie, do klubu, který je naším úhlavním rivalem. Proč? Pro pár špinavejch zlaťáků! Zbavte se všech sparťanských šál, které jsme Vám darovali, za „sešívané“ PENÍZE si nakupte nové slávistické, určitě Vám budou slušet. Nebo byste obě šály mohl nosit najednou, to by byla adekvátní třešnička na dortu Vaší podlé povahy.

Nebudeme Vás urážet, nebudeme Vám nadávat, člověk, jehož srdce je na prodej nám za to nestojí! Sám osud Vás vytrestá nejlépe. Vaše jméno jsme vymazali ze svého života. Vaše jméno již nikdy nevyslovíme! SPARTA není "džob"!!! Vy nejste SPARTA!!!

ULTRAS SPARTA

Sdílej na FBSdílej článek na Twitter


  Novinky na internetu
hrac

Moberg Karlsson David

známka:

6 6

zápasy: 1
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Hložek Adam

známka:

5 8

zápasy: 2
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Kanga Guélor

známka:

5 3

zápasy: 2
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

12. hráč

známka:

5 2

zápasy: 1
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Hanousek Matěj

známka:

5 2

zápasy: 2
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

1.  spartak5  spartak5  52

2.  Metacom  Metacom  49

2.  Roonie.  Roonie.  49

4.  Vencano  Vencano  45

5.  recchi  recchi  44

6.  lvice  lvice  43

7.  vlada  vlada  42

7.  Malej Ondra  Malej Ondra  42

7.  omega13  omega13  42

10.  miloš  miloš  41

10.  martanek  martanek  41

10.  Slavičín  Slavičín  41

10.  Dalos  Dalos  41

14.  Ládínek  Ládínek  40

reklama
reklama
Facebook
Toto jsou stránky, které si tvoří samotní fanoušci fotbalové Sparty. Za jednotlivé příspěvky odpovídá jejich autor a nemusí vyjadřovat názory a stanovisko redakce.
Pokud chceš přispět i ty, neváhej a kontaktuj nás na fanousci@spartaforever.cz .
Zasláním jakéhokoli materiálu dává jeho odesílatel redakci automaticky svolení k jeho publikování na tomto webu a právo k případnému dalšímu využití.
Zároveň tím potvrzuje, že je jeho autorem. Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu Sparta Forever zakázáno.
2004 - 2019 (c) Sparta Forever (fanousci@spartaforever.cz) Follow spartaforever on Twitter
reklama
reklama