sparta forever homepage
Jméno: heslo: ?
FB - Sparta ForeverTwitter: Sparta Forever (@spartaforever)Instagram: spartaforever_cz
zaregistruj se hledej

Komentáře

Vy do nás kamenem...my do vás.....taky kamenem…APEL REDAKCE SF

Redakce 15.04.2010 06:16

Toto jaro opět začala a zápas od zápasu sílí masáž čtenářů a veřejnosti ze strany některých médií, v rámci které je před i po každém zápase Sparty pořádán hysterický hon na rozhodčí, hráče Sparty, kdy jsou zpochybňovány odpískané penalty a zákroky. Na druhou stranu jsou v hodnocení očividně a zcela záměrně opomíjeny neodpískané zákroky hráčů soupeře, penaltové fauly a hrubé nesportovní chování ze strany soupeřů Sparty. Toto neprofesionální chování a neschopnost vykonávat své zaměstnání ze strany některých redaktorů má zcela záměrně a nepokrytě za cíl vyvolání spekulací a povědomí o údajně nečistém tažení Sparty za titulem a zesílení tlaku na její hráče i samotný klub. Pomineme-li fakt, že se toto chování a styl práce dle nás rozhodně neslučuje s profesní etikou daného zaměstnání.

Domníváme se, že veškerá kritika má své meze. Ty jsou dle našeho názoru mezi konstruktivně vedenou kritikou a zcela neprofesionálním pohledem ovlivněným svým osobním názorem a záští. Zároveň se domníváme, že osobní pohledy a tato kritika se spíše hodí na názorové stránky novin a časopisů a nepatří do reportážně laděných a shrnujících článků.

Je pro nás překvapením, že se v souvislosti s novou podobou a anoncovaným novým stylem, který měl spočívat v přiblížení se sportovnímu prostředí, uchyluje ke zmíněnému stylu práce nejčastěji právě Deník Sport. Zaráží nás, že tento deník v boji o čtenáře upřednostňuje před zajímavostí samotných informací bulvární styl práce vyhledávající jakékoliv údajně skandální informace bez jakékoliv známky snahy psát objektivně o tak krásném světě sportu.

Zcela nepokrytě tak i po obsahové stránce následuje grafické přiblížení se bulvárním kolegům, které patří pod stejné vydavatelství Ringier ČR. Zvláště se nám zdá s podivem, že se redaktoři Deníku Sport stále častěji uchylují k prezentování názoru většinové veřejnosti, aniž by definovali onu většinu či minimálně prezentovali, jak se k názoru oné většiny dobrali. Zcela transparentně a oprávněně se můžeme domnívat, že za tuto prakticky neověřitelnou „většinovou veřejnost“ v drtivém množství případů skrývají svůj osobní a ovlivněný pohled na dané záležitosti. Je zcela zřejmé, že vypovídající a faktická hodnota takto podávaných informací a článků je prakticky rovna nule.

Vzhledem k tomu, že toto neprofesionální chování a záměrně zkreslené podávání informací má dlouhodobý charakter, rádi bychom tímto pomyslně opláceli dle principu oko za oko, zub za zub.
Tímto vyzýváme všechny Sparťany, případně všechny ostatní, kterým není tento styl práce lhostejný, aby ignorovali tato neprofesionálně vedená média, speciálně Deník Sport. Jsme naprosto přesvědčeni, že v dnešní době je na trhu celá řada jiných komunikačních kanálů a seriózních médií, která si zaslouží naši pozornost a která na základě poskytování objektivních informací nechají na samotných čtenářích, aby si utvořili svůj názor, aniž by jim byl v článcích podsouván.

Vyzýváme tedy k ignorování periodik vydavatelství Ringier ČR. Především Deníku Sport.NEKUPUJTE PROSÍM JEJICH TITULY, VYMAŽTE ZE SVÝCH VYHLEDÁVAČŮ INTERNETOVÉ ADRESY NA NETOVÉ VERZE TĚCHTO PERIODIK, NEKUPUJTE DĚTEM ABC, BABIČKA SE JISTĚ OBEJDE BEZ BLESKU PRO ŽENY…
Spartaforever od této chvíle přestane dávat do odvolání do Novinek odkazy na články z periodik vydavatelství Ringier ČR, oslovíme i AC Sparta Praha ve věci ukončení veškeré spolupráce se společností Ringier ČR.

Tato akce se týká těchto periodik a jejich netových verzí:

Deníky:

Deník Sport
Nedělní sport
Blesk
Nedělní Blesk
Aha

Časopisy:

Reflex
Blesk pro ženy
Blesk Hobby
Blesk křížovky
Blesk zdraví
ABCDoufejme, že se Vás najde co nejvíce a Ringier ČR tuto akci pocítí…vždyť místo ranní koupě např. Deníku Sport si lze v MHD číst knihu, poslouchat mp3, či pozorovat lidi.


Redakce

Diskuze k článku

Komentáře (68)

Sdílej na FBSdílej článek na Twitter


  Novinky na internetu
hrac

Dočkal Bořek

známka:

7 1

zápasy: 3
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Hložek Adam

známka:

6 2

zápasy: 17
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Kanga Guélor

známka:

6 1

zápasy: 11
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

12. hráč

známka:

5 9

zápasy: 16
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Drchal Václav

známka:

5 8

zápasy: 11
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

1.  Vencano  Vencano  371

1.  Ládínek  Ládínek  371

3.  tony68  tony68  355

4.  Malej Ondra  Malej Ondra  350

5.  noe  noe  346

6.  Morn  Morn  343

7.  Průcha  Průcha  342

7.  vlada  vlada  342

9.  vráťa  vráťa  338

10.  radamell  radamell  327

11.  inNatura  inNatura  326

reklama
reklama
Facebook
Toto jsou stránky, které si tvoří samotní fanoušci fotbalové Sparty. Za jednotlivé příspěvky odpovídá jejich autor a nemusí vyjadřovat názory a stanovisko redakce.
Pokud chceš přispět i ty, neváhej a kontaktuj nás na fanousci@spartaforever.cz .
Zasláním jakéhokoli materiálu dává jeho odesílatel redakci automaticky svolení k jeho publikování na tomto webu a právo k případnému dalšímu využití.
Zároveň tím potvrzuje, že je jeho autorem. Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu Sparta Forever zakázáno.
2004 - 2019 (c) Sparta Forever (fanousci@spartaforever.cz) Follow spartaforever on Twitter
reklama
reklama