sparta forever homepage
Jméno: heslo: ?
FB - Sparta ForeverTwitter: Sparta Forever (@spartaforever)Instagram: spartaforever_cz
zaregistruj se hledej

reklama

Co se děje

Připomenutí principu tohoto webu !

Redakce 04.04.2010 22:39

Sparťané, milí návštěvníci těchto čistě fanouškovských stránek, v poslední době jsme se setkali s několika poutavými, ale zároveň nepochopitelnými věcmi na tomto webu:) Jedná se o větší množství věcí, z těch nejzajímavějších je ale třeba jmenovat kritiku chybějícího článku k prvnímu pohárovému derby, poznámky na malou prezentaci pochodu na derby, stížnosti na pomalé odpovědi na vaše e-maily, rozzlobenost nad tím, že málo hecujeme lidi k návštěvě kotle apod. Je nám jasné, že při tvorbě tohoto webu jsme si na sebe vzali i velkou odpovědnost, ale proboha, ač tento web navenek funguje ze všech pohledů jako naprosto profesionální aktivita, děláme to všichni jako amatéři (tedy tak, že za jakýkoli čas strávený starostí o web a všechny spojené aktivity, nejsme například jakkoli honorváni! A ano máme i své rodiny a práci, která nás živí) a tedy po nás nemůžete chtít 100 % profesionalitu. Děláme to všichni jen ve svém volném čase, kteří jsme ochotní obětovat! A věřte, že to je za šest let již několik desítek či možná stovek tisíc hodin volného času, kteří někteří z vás věnovali domluvám, koordinaci, psaní článků, schůzkám, grafickým návrhům a řadě dalších věcí. To všechno proto, že milují Spartu a osud a podoba našeho fanouškovského tábora jim není lhostejný.

Naprostá jednička

Je třeba si opět trochu uvědomit, že tento fanouškovský web je ze všech možných pohledů naprostou jedničkou mezi fanouškovskými servery v České republice. A dle našeho názoru by se řadil mezi ty velmi dobré i v konkurenci zahraničních. Není mnoho čistě fanouškovských webů, možná ani profesionálních, ve světě sportu, které každý den přinášejí články, fotky a další zajímavosti z historie i současnosti, věnují se charitě a podpoře malých fotbalistů (Cesta za snem, věci pro dětský domov), dělají suvenýry a chorea, pořádají soutěže (Tipovačka, Miss, Missák, Nálepková soutěž, Nejlepší fotbalistka..) a fotbalové turnaje (SF Cup), snaží se přinášet rozhovory se zajímavými Sparťany, sledují všechny ACS týmy či v neposlední řadě dělají akce v rámci unikátní iniciativy "Dvanáctým hráčem jsme my" a mohli bychom ještě ve výčtu pokračovat …. Na čistě fans server dělaný z lásky a ve volném čase to není zrovna málo, nemyslíte? Je třeba se zamyslet nad tím, že tolik aktivit nemají ani profesionální weby, do kterých firmy a společnosti pumpují měsíčně stovky tisíc korun.

Nyní na tento web přijde denně v průměru přes 4.500 unikátních návštěvníků, ale jeho chod a další aktivity Sparta Forever ve fanouškovském táboře stojí prakticky na pár lidech s tím, že dalších několik pravidelně přispívá svými články, fotkami, různým druhem pomoci atd. Tento článek má tedy připomenout ten základní princip na kterém tato stránka funguje a bude fungovat i nadále! Rozhodně si nestěžujeme, jelikož nás to všechny nesmírně baví, stojí to za ty všechny příhody a historky, pomáhá to naší lásce Spartičce a je to pro nás nejlepší možná zábava a koníček.

Je to i na tobě!

Základním principem fungování je zejména ochota každého jednotlivce, každého fanouška (ano, i tvoje!) Sparty něco pro naší společnou lásku udělat a obětovat! Pokud tedy zde není článek, napište ho a pošlete na mail fanousci@spartaforever.cz, pokud je zde jeden článek a nelíbí se vám jeho styl nebo obsah, napište svůj a pošlete ho na fanousci@spartaforever.cz, pokud jste na zápase fotili nebo natáčeli (a že na každém zápase vidíme foťáků a mobilů), nebuďte líní poslat fotky na fanousci@spartaforever.cz, pokud máte nějaký nápad, podnět, poznámku, napište nám je na fanousci@spartaforever.cz Ano, i toto znamená být XII. hráčem Sparty! Pokud chcete s čímkoliv pomoci a věnovat třeba i pár minut času Spartě a setkat se tak s dalšími Sparťany, rádi se s vámi všemi setkáme a vaše pomoc bude nesmírně cenná.

Zároveň bychom touto cestou rádi jmenovitě poděkovali všem, kdo se na chodu tohoto webu a aktivitách s ním spojených nějak pravidelněji podílí! Díky acsknclovi, Beranze, BigBOSSovi, Bombitovi, boyovi_of_russia, Bruskovi, Energetikovi, Fotrovi, Gabře, Gerovi, Jumbovi1, Krtkovizl, luciferovi-pekelnymu, Ludvovi, Mildouchovi, pesfilipsovi, Rudýmu, Simix, Starýmu Homolkovi, taboritovi1 a Twinsenovi a samozřejmě těm, na které jsme v tomto výčtu neprávem zapomněli!! Budete aktivní sparťané přibývat?:)

SPARTA FOREVER!

Redakce


Diskuze k článku

Komentáře (53)

Sdílej na FBSdílej článek na Twitter


  Novinky na internetu
hrac

Nita Florin

známka:

6 7

zápasy: 3
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Kotal Václav

známka:

6 6

zápasy: 17
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Hancko David

známka:

6 5

zápasy: 16
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

12. hráč

známka:

6 3

zápasy: 10
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Moberg Karlsson David

známka:

6 1

zápasy: 15
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

1.  recchi  recchi  360

2.  Morn  Morn  355

3.  steve17  steve17  354

4.  Skříň  Skříň  344

5.  martinka  martinka  343

5.  bbs  bbs  343

5.  Kiri  Kiri  343

8.  jana  jana  341

9.  spartak5  spartak5  339

10.  lukas01.lukas  lukas01.lukas  336

11.  BFG  BFG  335

reklama
reklama
Facebook
Toto jsou stránky, které si tvoří samotní fanoušci fotbalové Sparty. Za jednotlivé příspěvky odpovídá jejich autor a nemusí vyjadřovat názory a stanovisko redakce.
Pokud chceš přispět i ty, neváhej a kontaktuj nás na fanousci@spartaforever.cz .
Zasláním jakéhokoli materiálu dává jeho odesílatel redakci automaticky svolení k jeho publikování na tomto webu a právo k případnému dalšímu využití.
Zároveň tím potvrzuje, že je jeho autorem. Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu Sparta Forever zakázáno.
2004 - 2020 (c) Sparta Forever (fanousci@spartaforever.cz) Follow spartaforever on Twitter
reklama
reklama