sparta forever homepage
Jméno: heslo: ?
zaregistruj se hledej

reklama

Co se děje

Sezóna ještě nekončí, stále je o co hrát. Tak si ještě pojďme před letní pauzou užít Spartu

Redakce 30.05.2017 08:31

I když sparťanské áčko svou letošní sezonu už zakončilo plichtou na Slovácku, nic ještě nekončí úplně, stále se něco děje, pořád je o co hrát. Tak si ještě pojďme před letní pauzou užít Spartu.

Nepovedená sezona prvního mužstva nám moc radosti nepřinesla, o to více bychom si měli užívat úspěchů dalších sparťanských týmů a oddílů. Už v sobotu získala titul sparťanská U17 v Horních Počernicích po výhře v derby nad slavii po penaltách a už nemůže být v tabulce předstižena. Trenér Erich Brabec se tak ve své první sezoně v roli hlavního kouče dočkal hned úspěchu. K podobnému sukcesu v sobotu na stejném místě důrazně nakročila i Sparta U16, když porazila sešívané 2:1 brankou Adama Hložka ve třetí minutě nastavení. Svěřenci trenéra Davida Holoubka, jež přišel k týmu v průběhu jara místo Petra Havlíčka, který odešel trénovat druholigovou Vlašim tak mají na svého soka ze slavie dvě kola před koncem náskok jednoho bodu a vše ve vlastních rukách. Obě poslední utkání navíc sehrají v domácím prostředí na Strahově a jistě udělají první a poslední pro to, aby tam titul už zůstal. A my bychom jim v tom měli pomoci.

První z těchto dvou utkání čeká naši šestnáctku už tuto středu 31. května od 14 hodin na Strahově s Meteorem Praha. Tak dorazme kluky podpořit v co největším počtu, aby svou misi dotáhli do konce. Když s Meteorem uspějí, budou mít sparťani v neděli 11. června v 10:00 hod. opět na Strahově mečbol a to proti Příbrami. Pokud však slávisti nebudou bodovat tuto neděli v Příbrami, slavit se může i dříve ;-)

Ve stejné dny jako U16 hraje svá poslední utkání také již zmíněná mistrovská Sparta U17. A to ve středu 31.5. od 16:15 a v neděli 11.6. od 12:15. Tak můžeme přijít klukům pogratulovat ;-)

Do finále spěje i sezona nejstaršího dorostu, Sparty U19. Našim dorostencům se díky úterní výhře 4:3 na Slovácku podařilo obhájit titul v I. lize dorostu a proto bychom jim určitě měli přijít pogratulovat a "oslavit" s nimi titul tento pátek 2. června, kdy se devatenáctka utká na Strahově od 11:00 hod. s Viktorií Plzeň, týmem, který byl jejich nejvážnějším konkurentem v letošní sezoně. Kluci si naše poděkování za celou sezonu, která pro ně nebyla z mnoha důvodů vůbec jednoduchá jistě zaslouží. Dali do toho vše a odměna se dostavila. This is Sparta!

Kompletní přehled zápasů mládeže do konce sezony zde: Příští zápasy

A jako takový bonbonek tu máme i pozvánku na playoff Extraligy rugby. Ragbisté RC Sparta ovládli suverénně jak základní část, tak i nadstavbu a jsou největším favoritem na zisk titulu. V semifinále se sparťanští ragbisté utkají se svým sousedem z Vysočan, Pragou. První semifinálový zápas je na pořadu už tuto sobotu 3. června od 14.00 hod na hřišti RC Praga u Rokytky. Druhé utkání se pak hraje v sobotu 10. června na domácím hřišti Sparty na Podvinném mlýně u Areny Sparta.

Pojďme podpořit sparťanské ragbisty, užít si tento skvělý sport a trochu se odreagovat od zpackané fotbalové sezony a užít si Spartu před letní pauzou.

Letní přestávka pak pro nás končí na konci června, kdy začíná fotbalová příprava a s ní i spojené přípravné zápasy áčka Sparty. Více o programu zde: Letní příprava

Sparta Forever!

Redakce

Diskuze k článku

Komentáře (0)

  Novinky na internetu
hrac

Rosický Tomáš

známka:

6 6

zápasy: 9
góly: 1
ž. karty: 1
č. karty: 0

hrac

Plavsić Srdjan

známka:

6 0

zápasy: 5
góly: 1
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Hovorka David

známka:

5 5

zápasy: 6
góly: 1
ž. karty: 2
č. karty: 0

hrac

12. hráč

známka:

5 5

zápasy: 13
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Sáček Michal

známka:

5 4

zápasy: 8
góly: 0
ž. karty: 3
č. karty: 0

1.  recchi  recchi  305

2.  Sektor  Sektor  259

3.  *n*  *n*  253

4.  Pavel Bednar  Pavel Bednar  245

5.  Holous  Holous  239

6.  Skříň  Skříň  238

6.  DoktorBubus  DoktorBubus  238

8.  kozi  kozi  232

9.  Rudej  Rudej  230

10.  bruno_rossini  bruno_rossini  227

11.  Potajcuk  Potajcuk  222

reklama
reklama
Facebook
Toto jsou stránky, které si tvoří samotní fanoušci fotbalové Sparty. Za jednotlivé příspěvky odpovídá jejich autor a nemusí vyjadřovat názory a stanovisko redakce.
Pokud chceš přispět i ty, neváhej a kontaktuj nás na fanousci@spartaforever.cz .
Zasláním jakéhokoli materiálu dává jeho odesílatel redakci automaticky svolení k jeho publikování na tomto webu a právo k případnému dalšímu využití.
Zároveň tím potvrzuje, že je jeho autorem. Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu Sparta Forever zakázáno.
2004 - 2017 (c) Sparta Forever (fanousci@spartaforever.cz) Follow spartaforever on Twitter
reklama
reklama