sparta forever homepage
Jméno: heslo: ?
FB - Sparta ForeverTwitter: Sparta Forever (@spartaforever)Instagram: spartaforever_cz
zaregistruj se hledej

reklama

Komentáře k článku:

Měla by mít Sparta průměrného sportovního ředitele?


Tomáš Rosický byl naprosto špičkový fotbalista světových schopností i světového potenciálu. Jeho působení v manažerské roli jako sportovního ředitele je však zatím přinejmenším hodně rozporuplné.

<< zpět na článek

Diskuze k článku

Přidej nový komentář

Dobře napsané. (komentář vložen 04.05.2021 08:20)

Pan kolega přesně trefil to, co se honí i v mé hlavě. Jedinou malou výhradu mám k bodu 3. Kde si myslím, že Trávník fotbal (na rozdíl od Hanouska) umí a já naprosto nechápu, proč to v rudém dresu nepotvrzuje. Lischka se mně osobně v Jablonci jevil docela dobře a byl jsem rád, když podepsal k nám. Bohužel na Spartu fakt nemá. No a nyní bude vrchol všeho, pokud se ukáže být pravdivá informace. že jde Plavčík k sešívancům. Tvrdík to dělá schválně, ví, jak to nás sparťany naštve.

reagovat

Pošli to dál (komentář vložen 04.05.2021 08:53)

Trochu vypilovat slovosled, vyndat nějaké to "kurevské slovo" a můžeš to skrze floutkův Sport podat jako otevřený dopis Tomíkovi. Jsi na něho ještě docela hodnej. Asi by ti to i pár lidí připodepsalo a možná by popletený Mozart i zareagoval. A můžeš tam rovnou přidat bod 7. - Plavšiče a za 8. Jestli by nemohl zas jednou rozvinout ty své "vize" a naznačit, kdy už bude konečně odstartována ta dvouletka, kterou potřebuje k nastartování lepších zitřků.

reagovat

ještě velkorysé pojetí (komentář vložen 04.05.2021 08:55)

těch chyb není problém najít o mnoho víc.... Vše musí jít od Adama..... Frajer se učí od Ščasnýho a již jeho první krok s podržením ho ve funkci trenéra dával tušit..... Trenéra snad trefil až na počtvrtý, přičemž na to aby objevil Jílka si dal celý čtyři měsíce. Nakonec mu a nám všem vytrhl trn z paty Kotal, kterej byl schovanej v béčku. Za odměnu mu neprodloužil špílmachra a pustil všechny krajní beky. O útočnících letos na jaře škoda mluvit. Já prostě nepochopim, když má frajer tolik kontaktů a otevřených dveří, že se nejde někam rok učit nebo si nepřivede nějakýho mentora. Jeden den křepčí jak smyslů zbavenenej v kabině po finále poháru a druhej den prodlužuje neschopný a nechá dojít ke konci smluv schopných. Každopádně Křetínskýho zadání asi plní, posily jsou na jedničku za hubičku a lidi na toho našeho zlatýho chlapce nechtěj bejt hnusní.... Ale každý ucho se jednou utrhne a pokud se Rosa rychle nezpamatuje, nebude se mu na Letnou chodit dobře !

reagovat

Pking (komentář vložen 04.05.2021 11:12)

Bohužel, těch jeho minel je mnohem víc. Teď už je to v podstatě Tomáš Posralnacosáhnul. Za dva a půl roku tu odvedl práci, kterou by zvládl i Švancara. A na rovinu říkám, že sem byl jeden z těch naivních, kdo mu bezprostředně po nástupu docela věřil. Hlavně proto, že jsem doufal, že po deseti letech v zahraničních velkoklubech bude mít trochu jinej náhled na fotbal než jsme tu zvyklí. Ale vyklubala se z něj naopak maximální konzerva. Už během prvního měsíce jsem si ťukal na čelo (prodloužení Ščasného - což zvláště při pohledu na jeho náslené chování v oblasti trenérů je obzvláště těžko pochopitelné, výměna Stancia za Dočkala, příchody zraněných hráčů + náhradníků z Jablonce jako Hanousek). Za jeho působení se tu máme minimálně dva trenéry za sezónu a kádr, který je neslučitelný s moderním fotbalem. Navíc se mu absolutně nepodařilo vyřešit marodku, naopak jeho posily tráví na marodce spoustu času. Plusů je zoufale málo. Líbí se mi, že má snahu zabudovávat do týmu mladé hráče a často sem přivádí hráče ve věku, kdy mají veškerý progres před sebou. Ale zkušená osa, na které chce hru postavit, je naprosto tragická. Typologicky i kvalitativně. Pokud by to bylo na mě, okamžitě by v roli sportovního ředitele skončil. Času dostal víc než si zasloužil. A to říkám jako někdo, kdo ho celou kariéru miloval jako hráče a viděl drtivou většinu jeho zápasů i mimo Spartu. Sparta není za zásluhy. Tady se už musí i něco umět.

reagovat

re: Pking (komentář vložen 04.05.2021 11:28)

Ještě jsem zapomněl zmínit, jak mě dožralo, že dvakrát v řadě v zimě abolutně nereagoval na špatně složený kádr a po bídném podzimu, který zcela jasně identifikoval slabá místa v sestavě, nebyl schopen přivést jedinou posilu a své selhání následně pokaždé hodil na trenéry.

reagovat

Rosický (komentář vložen 04.05.2021 22:57)

Když vzal Rosa funkci,tak jsem od začátku nevěřil tomu,že to dopadne dobře. Na Rosu nebudu nikdy pískat,ale předpovídal jsem,že to bude on kdo ze Sparty odejde jak spráskanej pes se svojí kabelou zadním vchodem. Z miláčka bude u mnoha fans vocas-vyvrhel....Tomáši neměl si to brát! a za to,jak si nás vypekl na srazu před rokem,když jsme na tebe s klukama i tvými bývalými spoluhráči hodinu čekali a ty jsi neměl ani koule napsat "seru na vás nemám čas",tak od té chvíle tě beru jako neseriozního člověka,co patří mezi nejlepší odchovance Sparty.....jsem zvědav,co Spartě ještě dáš,protože jestli skončíme třetí,tak jsem zvědav,co vymyslíš,aby Sparta postoupila do Evropy....

reagovat

.... (komentář vložen 06.05.2021 06:15)

Rosa byl jeden z nejlepších hráčů co Sparta měla a nebýt jeho jména, už by se ze Sparty asi poroučel. Má taky teď štěstí že na fotbal nemůžou fanoušci. To co předvádíme je hrůza, ale je to podle mě kvalitou kádru. Slaboučký a málo odolní hráči, žádná bojovnost, po Derby to vypadalo že je nasranej a smutnej snad jen Karabec. Jinak když srovnám naši obranu s čínskou, tak to je nebe a dudy. Wiesner je jako panenka a nedá tři přesný přihrávky. Nechápu jak ho může někdo ještě chválit. Nepočítám přihrávky dozadu....ty mu jdou. A o Sáčkovi na beku raději ani nemluvím. To je podle mě základ a první krok....my máme Sáčka,Wiesnera,Hanouska a Polidara a čína má Bořila,Masopusta,Holeše to je rozdíl dvou tříd. Takže Rosa je neschopnej manažer když tohle nevidí. A to není jen obrana. Jedine co se mu povedlo je zapracování mladých hráčů a to že přivedl Krejčího ml. Jenže všichni mladí nám titul neudělají. Poslední dobou se fakt obávám každého venkovního utkání a doma se silnými soupeři mám taky strach o výsledek....to dříve nebylo....Doufám tedy, že z mého skoro nejoblíbenějšího hráče nebude nejneoblíbenější manažer. Roso vzpamatuj se nebo Arivederci

reagovat

Rosa (komentář vložen 06.05.2021 16:48)

S veškerou úctou k T.Rosickému si myslím, že líp by mu šla práce s mládeží. Na roli kterou nyní zastává to opravdu není...

reagovat

Přidej nový komentář

  Novinky na internetu
hrac

Nita Florin

známka:

5 6

zápasy: 1
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Krejčí "37" Ladislav

známka:

5 6

zápasy: 1
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Højer Casper

známka:

5 3

zápasy: 1
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Wiesner Tomáš

známka:

5 0

zápasy: 1
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Štetina Lukáš

známka:

4 8

zápasy: 1
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

1.  Pike  Pike  22

2.  taborita1  taborita1  19

3.  dombas  dombas  18

4.  *n*  *n*  17

4.  blíženec  blíženec  17

4.  Ládínek  Ládínek  17

7.  soty66  soty66  16

8.  Slavičín  Slavičín  15

8.  Jirka Stupka  Jirka Stupka  15

8.  Richtric  Richtric  15

8.  djuky  djuky  15

8.  Ivoš  Ivoš  15

13.  recchi  recchi  14

reklama
reklama
Facebook
Toto jsou stránky, které si tvoří samotní fanoušci fotbalové Sparty. Za jednotlivé příspěvky odpovídá jejich autor a nemusí vyjadřovat názory a stanovisko redakce.
Pokud chceš přispět i ty, neváhej a kontaktuj nás na fanousci@spartaforever.cz .
Zasláním jakéhokoli materiálu dává jeho odesílatel redakci automaticky svolení k jeho publikování na tomto webu a právo k případnému dalšímu využití.
Zároveň tím potvrzuje, že je jeho autorem. Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu Sparta Forever zakázáno.
2004 - 2021 (c) Sparta Forever (fanousci@spartaforever.cz) Follow spartaforever on Twitter
reklama
reklama