sparta forever homepage
Jméno: heslo: ?
zaregistruj se hledej

reklama

Komentáře k článku:

Vedení Sparty je banda č*ráků (Sparta - Zlín, 21. kolo I. ligy 2016/17)


Slabší povahy musí prominout, ale jiný titulek ke článku ani nešlo zvolit. Už jen proto jak byl chytlavě zazpívaný, ale především z důvodu souvislosti s tím, co se v našem milovaném klubu děje.

<< zpět na článek

Diskuze k článku

Přidej nový komentář

Název článku (komentář vložen 19.03.2017 23:45)

Dobrý článek. Díky za něj. Po druhé v historii se stalo, že mi někdo vyfoukl název článku. Tak jsem zvědavý, jak se s tím tentokrát redakce popere a jaký název bude nakonec mít můj článek :)

reagovat

banda č*ráků (komentář vložen 20.03.2017 07:17)

Díky za článek, dobře napsané. Jinak pojmenovat nešel (o čemž svědčí i to, že jste se s RobemACS na názvu shodli). Bude lépe!

reagovat

Sparta Forever (komentář vložen 20.03.2017 10:14)

Na slávku s heslem "Beat the Bastards, Bet them now!"

reagovat

návštěva (komentář vložen 20.03.2017 12:47)

7842 fanoušků v pátek večer v současné situaci, to je fakt slušný, tleskám všem, kteří přišli!

reagovat

re: návštěva (komentář vložen 20.03.2017 14:50)

Jdu na Spartu. V očekávání toho, co se v týdnu avizovalo, se preventivně radši trochu naleju, před zápasem sousedovi na tribuně říkám, že poslední týdny už na Letnou nejdu ani s tím, že bych se těšil jako spíš s tím, co mě zase nasere. Přesto si tim rozeseru víkend a příště přijdu zase. O tom je Sparta, ne o tom žvanit na netu.

reagovat

re: re: návštěva (komentář vložen 20.03.2017 19:18)

Název bych volil trochu kultivovaněji. Jinak ale jinak souhlasím. To, že vedení nekomunikuje s fanoušky je možná to, co chybí stejně tak, jako větší hráčská kvalita a celková koncepce klubu. Možná bychom to mohli nastartovat my na stadionu a pokusit se komunikovat přímo s hráči.

reagovat

A č.ráci na nás dál kašlou... (komentář vložen 20.03.2017 20:35)

Vztah vedení k nám - fanouškům - je na bodě mrazu již řadu let. Že by situaci někdo komentoval, vydal prohlášení, nebo jen k tomu něco řekl? Ani náznakem. Asi jim je to, co se děje na stadionu, fakt jedno. Obecně mam pocit, že jim fanoušek je tak nějak celkově jedno. Poslední, co si pamatuju jako počin pro nás řadové fandy, byl zájezd do Kodaně na podzim 2009. Od té doby nula, nezájem, arogance. Nedej bóže, kdyby se chtěl člověk po zápase potkat z hráči a počkat si na někoho, aby se mu podepsal, za hlavní tribunou. To vás vchodem 1 (pokud jste z jiného sektoru) ani nepustí a již přítomné začnou po 15-ti minutách vyhazovat pořadatelská služba. A pro jistotu (jako teď po Zlínu) zavřou 20 minut po zápase hlavní bránu a lidi vypouštěj vrátnicí jako ovce. Aby nedej bože někdo nechtěl přijít blíž ke kancelářím. Hamba!!!

reagovat

hezký článek (komentář vložen 21.03.2017 14:11)

Vpodstatě je vše popsáno přesně. Jen bych prosil všechny, kteří se cítí býtiSparťany, aby na hráče během hry nepískali. je mi smutno, když v momentě, kdy se přes evidentní snahu nedaří a někdo zkazí třeba přihrávku, hlediště(není to bohužel pár jednotlivců) začne nadávat, pískat. To bych blil, velebnosti(jak říkala Cecilka ve Slunce, seno...). To mi chce někdo namluvit, že tím vyprovokuje hráče k lepšímu výkonu??? Že mu jde o Spartu? Ani omylem. Takhle se ani drbani z Edenu, když málem sestoupili, ke svým hráčům nechovali!!! Je mi z toho smutno. Taky si třeba zanadávám, ale na hráče nepískám, protože na rozdíl od některých duševních gigantů je mi jasné, že to hráčům a tím i Spartě nepomůže. A taky jsem nepochopil, proč se nadává na Hřebíka, který s "A" týmem nemá nic společného už hodně dlouhou dobu. Naopak, mládež až po juniorku funguje perfektně.Doporučuji se na ně jít občas podívat, ať víte, o čem mluvím.

reagovat

Přidej nový komentář

  Novinky na internetu
hrac

Stanciu Nicolae

známka:

6 2

zápasy: 9
góly: 5
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Plavsić Srdjan

známka:

6 0

zápasy: 8
góly: 4
ž. karty: 2
č. karty: 0

hrac

Nita Florin

známka:

5 9

zápasy: 9
góly: 0
ž. karty: 1
č. karty: 0

hrac

Šural Josef

známka:

5 7

zápasy: 4
góly: 14
ž. karty: 3
č. karty: 0

hrac

Kanga Guélor

známka:

5 4

zápasy: 9
góly: 2
ž. karty: 2
č. karty: 0

1.  zbarda  zbarda  241

2.  MrSpartan  MrSpartan  225

3.  FVL  FVL  220

4.  Rudej  Rudej  217

5.  Wafi10  Wafi10  209

6.  radamell  radamell  207

6.  black.newt  black.newt  207

8.  Průcha  Průcha  205

9.  spartanekk  spartanekk  204

9.  Skříň  Skříň  204

11.  DAPDO  DAPDO  203

reklama
reklama
Facebook
Toto jsou stránky, které si tvoří samotní fanoušci fotbalové Sparty. Za jednotlivé příspěvky odpovídá jejich autor a nemusí vyjadřovat názory a stanovisko redakce.
Pokud chceš přispět i ty, neváhej a kontaktuj nás na fanousci@spartaforever.cz .
Zasláním jakéhokoli materiálu dává jeho odesílatel redakci automaticky svolení k jeho publikování na tomto webu a právo k případnému dalšímu využití.
Zároveň tím potvrzuje, že je jeho autorem. Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu Sparta Forever zakázáno.
2004 - 2018 (c) Sparta Forever (fanousci@spartaforever.cz) Follow spartaforever on Twitter
reklama
reklama