sparta forever homepage
Jméno: heslo: ?
zaregistruj se hledej

reklama

Komentáře k článku:

Spartu by mohla probudit léčba Rosickým. Měl by ale zout kopačky


Sparta je nemocná. Její pozvolný pád z českého fotbalového trůnu začal za éry Daniela Křetínského. Čas od času se ve sparťanském národě probírá otázka, jestli současný majitel Spartě svými penězi víc pomáhá, nebo jí špatnými manažerskými rozhodnutími spíš škodí. Otázka, kde by klub byl bez Křetínského miliard v zádech, je čistě hypotetická.

<< zpět na článek

Diskuze k článku

Přidej nový komentář

Dobrej příspěvek (komentář vložen 03.03.2017 07:51)

Sice s něčím souhlasím zcela, s něčím s výhradama, s něčím kategoricky ne, ale ten příspěvek hodnotím i tak velmi dobře. Trefuje totiž tu nejpodstatnější věc. Že v klubu panuje personální chaos, čímž pádem je logický, že nemůže fungovat dobře. Tuhle byl na idnesu k vidění titulek - Kamarády nezaměstnáváme, to nedělá dobrotu, tvrdí úspěšní podnikatelé... je s opravdu velkým podivem, že todle DK, považovaný za úspěšného, ještě nepochopil. Škoda.

reagovat

Pravda bolí (komentář vložen 03.03.2017 08:08)

Dobře napsáno,stručně,výstižně .Celkový stav naší Spartičky je tak na 100 stránkovou analýzu,ale tohle vystihuje to nejpodstatnější.Bohužel náš "skvělý managment" to číst nebude a kdyby náhodou ano tak se u toho bude chechtat.Poslední estráda s Vrbou je toho důkazem.Jestli vyhodíme duo Holoubek-Požár po 3 ligových kolech,tak by měl jít Křetínský a spol na léčení

reagovat

Jsem v šoku.... (komentář vložen 03.03.2017 08:56)

Pisatelka sepsala své dojmy z dění v našem milovaném klubu a já jsem doslova v šoku!!! Né z toho, co se jí zrodilo v hlavě a dala na papír (potažmo do klávesnice), ale z toho, že prakticky bez vyjímek sepsala čistou pravdu, kterou ví (nebo výrazně tuší) každý sparťanský fanoušek, ale vůbec to neví (nebo ani netuší) ten nejzodpovědnější... majitel klubu Dan Křetínský. A to mě šokuje. Již řadu let, opakovaně, zas a znovu. Je až do očí bijící, jak obrovský rozkol v názorech na fungování našeho klubu je v řadách top managementu vs. řadoví zaměstnanci, bývalí hráči a fanoušci. První skupina evidentně žije v jiné dimenzi a systémem náhodných výbuchů dělá rozhodnutí, která někdy fungují, někdy méně, ale často je to spíš průser. Ale celkově jsou v poho... Druhá skupina vidí konkrétní hrubé chyby, nesoulad, rozháranost a nejednotu, včetně neúcty, popsané v článku. Pokud se toto nepodaří konečně sladit, nebude Sparta nikdy jednotná a silná. A my budeme stále v šoku.

reagovat

Ano..., (komentář vložen 03.03.2017 10:39)

... víceméně souhlasím se vším co v tomto příspěvku bylo napsáno, je ovšem opravdu smutnou pravdou, že jediní kdo nad tímto názorem, se kterým se podle mě ztotožňuje podstatná část fanoušků Sparty, budeme polemizovat zase "jen" my fanoušci, vedení nikoliv.

reagovat

Souhlas (komentář vložen 03.03.2017 12:05)

Pravda skoro ve všem, pane Křetínský, už prosím Spartu prodejte a kupte si radši další elektrárnu ...

reagovat

V podstatě souhlas... (komentář vložen 03.03.2017 12:05)

Stručný a výstižný článek, s kterým jde v podstatě souhlasit. Já bych vyzvednul jméno Otava... co ten se napáchal svými příchody nepotřebných hráčů za provize od jejich manažérů. Jako když jel na Slovensko Víťovi Lavičkovi koupit útočníka a místo toho mu přivezl pravé obránce Pauscheka za 12 mega. A všichni víme jak jeho kariéra ve Spartě vypadala. Takoví lidi zlomili právě Víťovi vaz. Sparta potřebuje ve vedení schopné lidi, to je cesta zpět na výsluní českého fotbalu.

reagovat

re: V podstatě souhlas... (komentář vložen 03.03.2017 12:55)

Je otázka, kolik podobných týpků tam ještě sedí ...

reagovat

re: re: V podstatě souhlas... (komentář vložen 03.03.2017 13:10)

Právě... měl by si v tom Křetinský udělat pořádek.

reagovat

re: re: re: V podstatě souhlas... (komentář vložen 03.03.2017 18:51)

Přijde mi, že snad DK žije v jiným světě nebo co.

reagovat

re: re: re: re: V podstatě souhlas... (komentář vložen 04.03.2017 11:32)

Ale on žije v jiným světě!!!!!Proto nám rozumět nemůže!!!!!

reagovat

re: re: re: re: re: V podstatě souhlas... (komentář vložen 04.03.2017 11:33)

A nikdy nebude.......

reagovat

re: re: re: re: re: re: V podstatě souhlas... (komentář vložen 04.03.2017 11:54)

Bo nepije rum... :-D

reagovat

dík (komentář vložen 03.03.2017 13:08)

Vážená paní nebo slečno,(nebo kdo to vlastně napsal) Váš příspěvek mně promluvil z duše a se vším, co jste napsala se bezvýhradně ztotožňuji. Snad si to přečte i sám DK a možná si z toho pro sebe něco vezme...

reagovat

Velmi dobrý článek (komentář vložen 05.03.2017 15:53)

S detaily by se jistě dalo polemizovat, ale celkově mi autorka promluvila z duše. Slušné, věcné, logické.

reagovat

... (komentář vložen 06.03.2017 07:21)

jinými slovy jsme v prdeli a titul jen tak v brzké době nebude..s čímž nelze nesouhlasit.

reagovat

Trocha demagogie nikoho nezabije (komentář vložen 06.03.2017 15:03)

Bez peněz se dnes fotbal prostě dělat nedá. Kdo chce soustavně hrát o titul, potřebuje dlouhodobě mimořádně silné finační zázemí. Pokud ho Daniel Křetinský ACS několik let vytváří, je poměrně absurdní ho za to kritizovat. Pár prohraných zápasů by nemělo vést k slepotě, i hloupý čtenář deníku Sport dnes rozliší, v jakém stavu byli sešívaní bez peněz a v jakém jsou dnes diky penězům z Číny. Dokonce ani určitá pachuť s nimi spojená navadí. Co představuje od začátku působení současného majitele problém je skutečnost, že nevnímá, co vlastně Sparta jako klub je a za co vděčí svému jedinečnému postavení v české fotbale a rekordnímu počtu titulů. Bohužel se to projevuje opravdu špatnou volbou lidí, co klub řídí a návazně na to i hráčů, co v něm hrají nebo pouze dost blahobytně žijí. Tady souhlas. Naopak rady s odstupem času, že angažmá Tomáše Rosického způbilo problém, jsou ubohé.

reagovat

Přidej nový komentář

  Novinky na internetu
hrac

Stanciu Nicolae

známka:

6 2

zápasy: 9
góly: 5
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Plavsić Srdjan

známka:

6 0

zápasy: 8
góly: 4
ž. karty: 2
č. karty: 0

hrac

Nita Florin

známka:

5 9

zápasy: 9
góly: 0
ž. karty: 1
č. karty: 0

hrac

Šural Josef

známka:

5 7

zápasy: 4
góly: 14
ž. karty: 3
č. karty: 0

hrac

Kanga Guélor

známka:

5 4

zápasy: 9
góly: 2
ž. karty: 2
č. karty: 0

1.  zbarda  zbarda  241

2.  MrSpartan  MrSpartan  225

3.  FVL  FVL  220

4.  Rudej  Rudej  217

5.  Wafi10  Wafi10  209

6.  radamell  radamell  207

6.  black.newt  black.newt  207

8.  Průcha  Průcha  205

9.  spartanekk  spartanekk  204

9.  Skříň  Skříň  204

11.  DAPDO  DAPDO  203

reklama
reklama
Facebook
Toto jsou stránky, které si tvoří samotní fanoušci fotbalové Sparty. Za jednotlivé příspěvky odpovídá jejich autor a nemusí vyjadřovat názory a stanovisko redakce.
Pokud chceš přispět i ty, neváhej a kontaktuj nás na fanousci@spartaforever.cz .
Zasláním jakéhokoli materiálu dává jeho odesílatel redakci automaticky svolení k jeho publikování na tomto webu a právo k případnému dalšímu využití.
Zároveň tím potvrzuje, že je jeho autorem. Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu Sparta Forever zakázáno.
2004 - 2018 (c) Sparta Forever (fanousci@spartaforever.cz) Follow spartaforever on Twitter
reklama
reklama