sparta forever homepage
Jméno: heslo: ?
FB - Sparta ForeverTwitter: Sparta Forever (@spartaforever)Instagram: spartaforever_cz
zaregistruj se hledej


Komentáře k článku:

Připomenutí principu tohoto webu !


Sparťané, milí návštěvníci těchto čistě fanouškovských stránek, v poslední době jsme se setkali s několika poutavými, ale zároveň nepochopitelnými věcmi na tomto webu:) Jedná se o větší množství věcí, z těch nejzajímavějších je ale třeba jmenovat kritiku chybějícího článku k prvnímu pohárovému derby, poznámky na malou prezentaci pochodu na derby, stížnosti na pomalé odpovědi na vaše e-maily, rozzlobenost nad tím, že málo hecujeme lidi k návštěvě kotle apod. Je nám jasné, že při tvorbě tohoto webu jsme si na sebe vzali i velkou odpovědnost, ale proboha, ač tento web navenek funguje ze všech pohledů jako naprosto profesionální aktivita, děláme to všichni jako amatéři (tedy tak, že za jakýkoli čas strávený starostí o web a všechny spojené aktivity, nejsme například jakkoli honorváni! A ano máme i své rodiny a práci, která nás živí) a tedy po nás nemůžete chtít 100 % profesionalitu. Děláme to všichni jen ve svém volném čase, kteří jsme ochotní obětovat! A věřte, že to je za šest let již několik desítek či možná stovek tisíc hodin volného času, kteří někteří z vás věnovali domluvám, koordinaci, psaní článků, schůzkám, grafickým návrhům a řadě dalších věcí. To všechno proto, že milují Spartu a osud a podoba našeho fanouškovského tábora jim není lhostejný.

<< zpět na článek

Diskuze k článku

Přidej nový komentář

... (komentář vložen 06.04.2010 21:23)

A já bych chtěl vidět žirafu!

reagovat

mám dotaz (komentář vložen 06.04.2010 22:40)

proč jsem byl jmenován až jako šestnáctý, tedy na samém chvostu nominovaných k zápasu, a ne třeba, dejme tomu, jako první?

reagovat

re: mám dotaz (komentář vložen 06.04.2010 22:41)

...přece tu nejsem kůli tomu, abych byl mezi náhradníkama... nebo nedej bóže na tribuně

reagovat

re: re: mám dotaz (komentář vložen 06.04.2010 23:02)

měl ses jmenovat AAApesfilipes :-)

reagovat

re: mám dotaz (komentář vložen 07.04.2010 00:50)

A to jsi ani nevzpomněl, že šestnácté místo znamená sestup :)

reagovat

re: re: mám dotaz (komentář vložen 07.04.2010 07:42)

Pořadí je uděláno s jediným cílem, naštvat jednoho gaučového fanouška VV:)))

reagovat

re: re: re: mám dotaz (komentář vložen 07.04.2010 08:51)

Tommyho? :)

reagovat

re: re: re: mám dotaz (komentář vložen 07.04.2010 13:07)

mě bys spíš překvapil, kdybys na můj nic nezapomněl nebo ho záměrně nevynechal ;o) Takhle to je jen další, přesně padnoucí, střípek do velké mozaiky ;o)

reagovat

Dvě věci (komentář vložen 07.04.2010 10:40)

Předně obrovský dík za tenhle web, je jedním slovem ÚŽASNEJ!! A za druhý, psal jsem to už včera, dokud tu každý z nás, co "vybočuje" z řady, a odmítá tedy urážení našich soupeřů, nadávky hráčům, rasismus, hajlování, a další projevy demence, bude nazývám kryplem a bude mu dokonce vyhrožováno napadením (MUHEHE), těžko se do tvorby zapojíme.. Myslím, že to, co jsem popsal, by si dotyční hrdinové mohli nechat na stránky ultras, tady se dle mého chtějí scházet především normální fanoušci Sparty, a ne 16letí náckové, co ani neví, co pokřik sýg hajl znamená. Toť můj názor, nikomu ho nevnucuju, ale myslím si, že s ním nebudu jedinej...

reagovat

re: Dvě věci (komentář vložen 07.04.2010 11:03)

100% souhlas

reagovat

Kockovy výmluvy (komentář vložen 07.04.2010 11:10)

Já vybočuji z řady, v ochozech odmítám jakékoli projevy rasismu, hajlování apod., stejně jako nedomluvený pyro, trhání sedaček, protože to škodí klubu (i když jinak jsem rasista, a jiný to asi nikdy nebude, a je-li domluvený a povolený pyro, rád si jeden oheň do ruky vezmu, je-li možnost). Že mě tu někdo občas nazve blbcem, kriplem apod., to se může stát, ale většinou to není v souvislosti např. s mými články, ale když plácnu na fóru kravinu. Takže Kocku, jen výmluvy, výmluvy, výmluvy. Kdo se podílet chce, může...

reagovat

re: Kockovy výmluvy (komentář vložen 07.04.2010 11:13)

A vždyť já se podílel, já psal report o přáteláku s Bohemkou :)))) Myslíš, že bych tohle napsal aniž bych s tím měl osobní zkušenost? :)

reagovat

re: re: Kockovy výmluvy (komentář vložen 07.04.2010 11:14)

<NEMĚL> pozn. aut.

reagovat

re: re: Kockovy výmluvy (komentář vložen 07.04.2010 11:29)

Já vím, četl jsem to, ale ty tvoje výmluvy, že se někdo těžko bude podílet, když něco...to mi piřjde trochu alibismus, ale je to tvoje věc.

reagovat

re: re: re: Kockovy výmluvy (komentář vložen 07.04.2010 11:54)

No na druhou stranu,pokud se někdo mezi někým necítí dobře (urážky,rasismus-tady mám na určitou skupinu obyvatel asi stejný názor jak ty,nadávky,zesměšnování pro odlišněj názor apod.) tak se bude asi těžko na něčem podílet :-).

reagovat

re: re: re: re: Kockovy výmluvy (komentář vložen 07.04.2010 12:21)

Kde se necítím dobře tam nechodím, takže tohle si nepřečtu a nereaguji na to. Kdo si přečetl, ten se tu dobře cítí ;) Nebo snad chodíš někam a čteš tam články a zároveň se ti tam nelíbí? Takže to padlo na úodnou půdu, akorát někteří mají potřebu kafrat nad vším ;)

reagovat

re: re: re: re: re: Kockovy výmluvy (komentář vložen 07.04.2010 12:40)

Na druhou stranu,se mu tady může líbit pár věcí a chce se tu cítit lépe,tak do toho kafrá,aby si zkusil prosadit to své :-).

reagovat

re: re: re: re: re: Kockovy výmluvy (komentář vložen 08.04.2010 11:51)

Ale já se tu cítím moc dobře, já tu doslova hltám každej článek :) Jen mi vadí, že ti rádoby soudci tady každýmu, kdo nesdílí jejich názor, hrubě nadávaj. Thats all, víc bych tuhle aféru nerozebíral.

reagovat

re: re: re: Kockovy výmluvy (komentář vložen 08.04.2010 11:47)

Kdybys stavěl barák, a někdo ti systematicky boural základy, budeš stavět dál? A nejde jen o mě, tady se terčem hrubých urážek stalo mnohem víc lidí, a řekl bych, že se některým nadávalo o hodně víc, než mně. Já sem splachovací, pokud mi někdo bude chtít sdělit svůj názor slušně a věcně, nemám problém sednout si s ním k pivku a vše si vyříkat. Ovšem aby tady nějakej martánek psal že mi rozkope držku, to je fakt poněkud přehnaný :D Zatim mi ti všichni, co mě vyzývali na "souboj", ani neodpověděli na mail, který sem jim nabídl...

reagovat

re: re: re: re: Kockovy výmluvy (komentář vložen 08.04.2010 11:49)

To bude asi tim,ze se te vsichni bojime Kocku.

reagovat

re: re: re: re: re: Kockovy výmluvy (komentář vložen 08.04.2010 11:49)

:)))) Nemusíte hoši, já nekoušu :)

reagovat

re: re: re: re: Kockovy výmluvy (komentář vložen 08.04.2010 17:31)

Kde ze ti to Kocku pisu??

reagovat

re: re: re: re: re: Kockovy výmluvy (komentář vložen 09.04.2010 11:11)

Myslim že to bylo někdy na podzim, ale už nevim jakej článek

reagovat

re: Dvě věci (komentář vložen 07.04.2010 13:34)

Kocku, já proti Tobě nic nemám, občas Tě nechápu, občas s Tebou souhlasim, ale takhle to máme všichni se všema. Vím, že pod svým článkem jsi vzbudil docela "plodnou" debatu, ale svým způsobem si za tím můžeš sám, i tím, že sám rejpeš občas do věcí, do kterých nevidíš, nebo do kterých Ti nic není. Děláme to všichni, ale ty tak nějak asi ležíš v žaludku nejvíc (proč, to se mě neptej). Je logický, že se tu všichni nemusí mít rádi a je jen na Tobě tohle změnit. Osobně myslím, že Tvůj přístup není správný a zároveň ho chápu.. proč dávat záminku..ovšem pokud bys psal reportáže i dále, získal by sis minimálně respekt těch, co Tě kritizují a už by Tě nebrali jenom jako prudiče. Dále by s Tebou nemuseli souhlasit, ale respektovali by Tě. Je to jenom na Tobě (a každém z nás, to není jen o Tobě). Viz odpověď Jumba.. džambo si tady vyslechl takový věci, že by se každej druhej otočil a kašlal na to.. jenže tady se projevuje to, že on je schopný být "splachovací" a získal si minimálně ten respekt, o kterém mluvím a věř, že ač si tady spousta lidí myslí cokoliv, není nikdo, kdo by ho nerespektoval jako sparťana se vším všudy a někoho, kdo je schopnej přispět troškou do mlýna nehledě na jiné věci.. Zkus se povznést nad své ego a kašlat na ostatní jako džambo a uvidíš, že se Tvá pozice změní.. osobně, dokud jsi nenapsal ten článek, tak jsem si myslela, že umíš jenom kritizovat.. Držim pěsti a klid, stejně je to anonymní a tudíž nesměrodatný :-)

reagovat

re: re: Dvě věci (komentář vložen 07.04.2010 13:57)

? já si třeba na tom, že mě tu maj všichni fakt hodně rádi, dost zakládám a dost se tim leckde chlubim... a vono to tak teda neni?!?

reagovat

re: re: re: Dvě věci (komentář vložen 08.04.2010 07:34)

:-))) samozřejmě Ty jsi výjimka potvrzující pravidlo :-)))

reagovat

re: re: Dvě věci (komentář vložen 08.04.2010 11:44)

No, nevim, jestli je špatný kritizovat to, jak se někteří naši takyfanoušci chovaj... Chápu, že je to "jejich" svět, ale já, jakožto obyvatel "jinýho" světa, ten jejich prostě neuznávám, a tak ho kritizuju. To je celý :) Většina z těch, co nadávaj našim hráčům, za celej život nebude na Spartě tolikrát, co já za svých bezmála 33 let, takže proto je zcela s přehledem pošlu do faku, když vim, že jejich chování škodí Spartě. Kdo se s tím neumí srovnat, jeho válka :) Já jsem SPARŤAN, pamatuju opravdu hodně, a tak to, co se za posledních cca 10 let kolem našeho kotle děje, mi neskutečně sere, to je celý. A zrovna tak nemám problém uznat, že na podzim, až na pár drobností, to bylo v pořádku.

reagovat

re: re: re: Dvě věci (komentář vložen 08.04.2010 13:44)

Já neměla na mysli toto, nedomýšlej.

reagovat

re: re: re: re: Dvě věci (komentář vložen 09.04.2010 11:11)

koceg@centrum tak mi to písni tam, docela mě to zajímá, ale nechci diskusi zbytečně zasírat :)

reagovat

re: re: Dvě věci (komentář vložen 08.04.2010 11:48)

Jo a jen dodám, budeš se divit, ale zas tak anonymní svět internetu neni :)

reagovat

Choreo (komentář vložen 07.04.2010 20:11)

Ahoj, chtěla jsem napsat komentář pod článek o derby, ale nešlo mi to, tak píšu sem. Nemohli byste sem prosím napsat nějaké pokřiky, který se v kotli křičí? Většinu znám, jenže některým je občas špatně rozumět :). Chtěla bych pomoct rozfandit i další sektory, ale aby se dosáhlo správnýho efektu, chtělo by to se nějak sesynchronizovat s kotlem:). Myslím, že věnovat tomu jeden článeček by nebylo marný...:) A jestli si myslíte, že je to blbost, tak sorry:)

reagovat

re: Choreo (komentář vložen 08.04.2010 09:14)

Blbost to neni, chorály máš tady:http://www.spartaforever. ... a chceš-li napsat článek, pak jej kklidně napiš a pošli na zdejší redakční mail fanousci@spartaforever.cz

reagovat

re: re: Choreo (komentář vložen 08.04.2010 15:22)

Moc děkuju, ale stejně mám pocit, že zrovna tyhle se moc nekřičí. Ale možná to je tím, že je jen hůř rozumět :). Jestli se křičí i jiný, prosím napište mi je a já bych ten článěk napsala:) Díky:)

reagovat

re: re: re: Choreo (komentář vložen 08.04.2010 16:35)

pokud ti prijde ze tu ty spravny nejsou, koukni sem:http://www.fanssparta.wgz ... ...tady bych rekla ze sou vsechny co se pouzivaj, ale jinak sama ze svy zkusenosti vim ze staci par vyjezdu a mas je vsechny na haku

reagovat

re: re: re: re: Choreo (komentář vložen 08.04.2010 16:44)

Díky moc...:) No já jsem ráda, že se dostanu na domácí zápasy...Hold škola,kterou studuju a fotbal jdou hůř dohromady.:)

reagovat

re: re: Choreo (komentář vložen 08.04.2010 23:16)

Odeslala jsem článek a chtěla bych poprosit, jestli byste mu nemohli dát přednost před ostatními maily (vím, že jich máte určitě dost), protože by stálo za to jej vložit na web ještě před pondělním derby. Díky moc :)

reagovat

re: Choreo (komentář vložen 08.04.2010 10:51)

často se křičí třeba "Kozy ven, kozy ven!" a nebo "Máme rádi Švédky, vypijou nám dědky,.." ..to by ti pro začátek mohlo stačit, uvidíš jak se to chytne no..

reagovat

re: re: Choreo (komentář vložen 08.04.2010 11:49)

:D

reagovat

re: re: Choreo (komentář vložen 09.04.2010 14:40)

:o)

reagovat

re: Choreo (komentář vložen 08.04.2010 22:21)

Základní o derby, který nemůže chybět a rozhodně bys ho měla ovládat je;-) JUDE SLAVIE JUDE SLAVIE!!! A pak: Kdyby nám v hledišti kouřili slávisti, to by se krásně žilo to by byl ráj a celé ještě jednou.

reagovat

re: re: Choreo (komentář vložen 09.04.2010 07:54)

Souhlas! JUDE SLAVIE je základ! :-)

reagovat

re: re: re: Choreo (komentář vložen 09.04.2010 11:14)

:)))) Kluci, to bude zase prdel, až ČT vypne zvuk a Sparta dostane mastnou pokutu, co? Hlavně, že budete děsně drsný :))) Pak ale nebulte, až vás Křetínský zase vyfakuje a nebude se s váma srát.

reagovat

re: re: re: re: Choreo (komentář vložen 09.04.2010 11:47)

A samozřejmě "Vypni ten přenos, ty kurvo, vypni ten přenos, vypni ten přééénos, ty kurvo, vypni ten přenos." nebo taky "Ota Černý nemá pí, pí, pí, Ota Černý nemá pí, pí, pí ...." :))

reagovat

re: re: re: re: re: Choreo (komentář vložen 09.04.2010 13:48)

to "pí pí pí" znamená kardiostimulátor?

reagovat

re: re: re: re: re: re: Choreo (komentář vložen 09.04.2010 14:23)

Ne, to je Ota Černý!!:)

reagovat

re: re: re: re: re: re: re: Choreo (komentář vložen 09.04.2010 19:08)

co takhle Ota ČČerný ?

reagovat

re: re: re: re: re: Choreo (komentář vložen 12.04.2010 09:27)

Jo, to si zařvu s chutí taky :)))

reagovat

re: re: re: re: re: Choreo (komentář vložen 27.08.2018 06:56)

Pokřik Ota Černý nemá ...mě vždycky hrozně bavil :-D

reagovat

re: re: Choreo (komentář vložen 09.04.2010 11:12)

Nepřipadá ti to takový nemastný, neslaný?

reagovat

re: re: re: Choreo (komentář vložen 09.04.2010 12:39)

V článku jsem zvýraznila slušný, povzbudivý pokřiky, který jsou slyšet skoro každej zápas. Dala jsem tam i ostatní, ale zkrátka takový ty klasický jsem dala do popředí. No však sami uvidíte, jak jsem se s fanděním vpořádala ;). Snad nebudete moc nadávat:)

reagovat

re: re: re: re: Choreo (komentář vložen 12.04.2010 09:28)

Terko, to nebyla reakce na Tebe, ale na toho, co psal, že základem je řvát jude slávie :))

reagovat

re: re: re: re: re: Choreo (komentář vložen 12.04.2010 11:29)

To taky základ je!! Ty moulo;-)

reagovat

re: re: re: re: re: re: Choreo (komentář vložen 12.04.2010 14:46)

Dej si limču

reagovat

Přidej nový komentář

  Novinky na internetu
hrac

12. hráč

známka:

6 1

zápasy: 5
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Kotal Václav

známka:

6 1

zápasy: 5
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Moberg Karlsson David

známka:

6 1

zápasy: 4
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Hancko David

známka:

5 7

zápasy: 6
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Štetina Lukáš

známka:

5 4

zápasy: 4
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

1.  Kiri  Kiri  185

2.  recchi  recchi  172

3.  Morn  Morn  169

4.  lukas01.lukas  lukas01.lukas  164

5.  Skříň  Skříň  163

6.  spartak5  spartak5  161

7.  bbs  bbs  156

7.  steve17  steve17  156

9.  BFG  BFG  153

10.  majk  majk  152

11.  vapno23  vapno23  151

reklama
reklama
Facebook
Toto jsou stránky, které si tvoří samotní fanoušci fotbalové Sparty. Za jednotlivé příspěvky odpovídá jejich autor a nemusí vyjadřovat názory a stanovisko redakce.
Pokud chceš přispět i ty, neváhej a kontaktuj nás na fanousci@spartaforever.cz .
Zasláním jakéhokoli materiálu dává jeho odesílatel redakci automaticky svolení k jeho publikování na tomto webu a právo k případnému dalšímu využití.
Zároveň tím potvrzuje, že je jeho autorem. Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu Sparta Forever zakázáno.
2004 - 2020 (c) Sparta Forever (fanousci@spartaforever.cz) Follow spartaforever on Twitter
reklama
reklama