sparta forever homepage
Jméno: heslo: ?
FB - Sparta ForeverTwitter: Sparta Forever (@spartaforever)Instagram: spartaforever_cz
zaregistruj se hledej


Komentáře k článku:

Celostadionové choreo 1 - realizace na zápase s PSV Eindhoven


Tak už to máme za sebou:) A stejně jako většina zůčastněných si snad můžeme říci, že zdárně za sebou! První celostadionové choreo na Spartě se snad povedlo a fotografie a videa v tomto článku jsou pádným důkazem. Ano, mělo to ještě spoustu menších mušek, ale s nenaplněným stadionem a s bohužel přibližně polovinou diváků, které jsou tyto aktivity naprosto cizí, se podle názoru Redakce SF akce vyvedla. Tímto bychom rádi ještě jednou poděkovali naprosto všem, kteří jakkoli s akcí pomohli...finančně, roznášením, kopírováním letáků, stříháním letáků, nákupem chorea, informováním o choreu..zvednutím papíru!...díky. Snad se i té druhé nazaujaté či méně zapálené polovičce diváctva akce líbila a příště se zapojí třeba ÚPLNĚ každý a na zápas s podobnou akcí bude VYPRODÁNO jak by se slušilo a patřilo. Ti co nebyli a mohli přijít mohou jen litovat. Tímto jsme už naznačili, že naše aktivita rozhodně neskončila a v tomto směru se určitě hodláme v budoucnu angažovat, bude ale záležet na hodně faktorech v jak blízké budoucnosti podobné a snad ještě lepší choreo bude opět realitou na stadionu Spartičky na Letné.

<< zpět na článek

Diskuze k článku

Přidej nový komentář

Nádhera (komentář vložen 18.09.2009 22:32)

Tohle je fakt nádhera. Na to se dá koukat stále.

reagovat

re: Nádhera (komentář vložen 19.09.2009 00:38)

souhlas to je fakt super atmoska tohle no kez by to bylo kazdej zapas..:)

reagovat

re: re: Nádhera (komentář vložen 19.09.2009 01:55)

no jo kéžby...Jestli to někdy bude, tak to bud eza dlouho, teď je největší pozitivum to, že lidi na Spartu začli chodit zase ve velkým počtu a hlavně že fandí skoro všichni a ne jenom kotel jak tomu bylo v posledních asi třech letech...Už to není pokřik SPARTA-PRAHA kdy fandí opravdu všichni, ale už je to i třeba jen hromadný tleskání při nějákým chorálu kotle...A co je ještě lepší, že v posledních zápasech se hlavně na protilehlý tribuně lidi některý ty chorály naučili a zpívají je s kotlem, což je úžasný :)

reagovat

re: re: re: Nádhera (komentář vložen 19.09.2009 10:24)

nechci bejt za nějakýho kverulanta, ale to hromadný tleskání ve chvíli, kdy kotel zpívá chorál je na nic. akorát to přehluší ten samotnej chorál. bylo lepší kdyby se lidi přidali zpěvem a nebo radši jen poslouchali.

reagovat

re: re: re: re: Nádhera (komentář vložen 19.09.2009 15:11)

Pánové, problém kotle je jeho "rychlost". Ti kluci to tam jedou vždycky strašně rychle, a zbytek stadionu nemá sebemenší šanci se chytit. Když jdou "všechny ruce nahoru" a řve se SPARTA, tak kotel už řve právě Sparta, a dlouhá tribuna teprve tleská. Chce to trochu zpomalit, neni nutný to zařval 5x za půl minuty, stačí třikrát, ale tak, aby to stíhal i zbytek stadionu. Jinak možná by stálo za úvahu zkusit občas během zápasu současnou hymnu, na dlouhý sem si všiml, že už jsou lidi, co jí zpívaj když se hraje, tak by to možná šlo. Text je snadnej, a navíc je to pomalý, takže by se to dalo nějak sjednotit

reagovat

re: re: re: re: re: Nádhera (komentář vložen 20.09.2009 11:14)

Mluvíš mi z duše. Už jsem o tom taky chtěl napsat, že je kotel moc rychlý. To pak kolikrát vůbec nevynikne.A na zpívání hymny už jsem taky myslel. Jsem v sektoru D63, a proti PSV ji před zápasem zpívalo dost lidí. A jak jsi říkal, je pomalá, takže kdyby se začala zpívat, bude to znít a nikdo neuteče. A jsem si jistý, že ji pak bude zpívat skoro celý stadion.

reagovat

re: re: re: re: Nádhera (komentář vložen 19.09.2009 16:51)

já jsem v minulým přípspěvku psal, že některý ty chorály už se lidi naučili a začínají je zpívat...musíš tomu dát čas, je jasný že nebudou hned všichni zpívat každej chorál...Ale z toho co píšeš to vypadá tak, že bys byl radši, kdyby nefandili a jen čuměli...nwm jak přemejšlíš, ale úkolem iniciativy DVANÁCTÝM HRÁČEM JSME MY!

reagovat

re: re: re: re: Nádhera (komentář vložen 19.09.2009 16:53)

už v minulým příspěvku jsem psal, že už se najde určitěj počet lidí, který už ty chorály zpívají, ale je jasný, že ne hned začnou všichni zpívat všechny chorály s kotlem....Ale podle toho co píšeš to vypadá jako že bys byla radši, kdyby vůbec nefandili..Nwm jak přemejšlíš, ale cílem iniciativy DVANÁCTÝM HRÁČEM JSME MY! je sjednotit fanoušky a myslím, že to společný tleskání a ty liid, kteýr už zpívají s kotlem je první impuls k tomu, že se to za nedlouho podaří absolutně je všechny sjednotit...Tak přemejšlej než něco napíšeš pls

reagovat

Derby (komentář vložen 19.09.2009 09:02)

co takhle udělat to samý v synagoze v kotli?

reagovat

re: Derby (komentář vložen 19.09.2009 12:26)

Jako myslíš, že tě židi pustěj do synagogy před zápasem lepit papíry na sedačky v sektoru hostů?? Chce to trošku přemýšlet;-)

reagovat

re: re: Derby (komentář vložen 19.09.2009 20:14)

tak to je jasný,že nas tam nepustěj dřív.třeba na jaře s těma balonkama to bylo dobry.ja seděl v sektoru 123,ale balonky se tam nedostali :(

reagovat

re: Derby (komentář vložen 19.09.2009 15:12)

Dyť ty kundy nám tam nepustěj ani vlajky.. Pak dělaj machry, že nemáme choreo, zmrdi zkurvený

reagovat

re: re: Derby (komentář vložen 19.09.2009 15:22)

tam nás fakt nepustěj ani s vlajkou do kotle jo??fakt vyjebáno maj

reagovat

re: re: re: Derby (komentář vložen 19.09.2009 19:24)

s vlajkou tě tam bez problémů pustí. A letos nás pustí snad i s choreem. Alespoň se o to budeme snažit

reagovat

re: re: re: re: Derby (komentář vložen 20.09.2009 08:45)

Jak je to dlouho, co jsme u vstupu do sektoru přišli o všechny transparenty?

reagovat

Polovina neeee (komentář vložen 19.09.2009 15:14)

Nesouhlasim s názorem, že polovině lidí bylo choreo cizí, 90% lidí papíry zvedlo. Problém je, že lidi jsou zvyklí chodit na stadion "za 5 dvanáct" a tak díky frontám na párky a u vstupu na stadionu pár tisíc lidí v tý době nebylo. Ale že bych viděl nějakou velkou neochotu papír zvednout, to vůbec, ba naopak, kolem mě H58 to zvedali uplně všichni.

reagovat

re: Polovina neeee (komentář vložen 19.09.2009 19:59)

Souhlasím, i v D80 kde sem byl s klukama až na pár volných míst všichni bez remcání a rádi zvedli ...

reagovat

fandí celá Letná (komentář vložen 20.09.2009 11:23)

Myslim, že by nebylo špatný, kdyby kotel dal: opakuje Letná, opakuje Letná: a začal by se Spartou projezdíme celý svět, zařval by tu sloku a protilehlá by to opakovala: se Spartou projezdíme celý svět a takhle by se to po těch slokách opakovalo a pak by se dal společně ten chorál co je po tom. Bylo by to super a nic na tom neni, my na protilehlý ten chorál všichni známe, takže problém by v tom určitě nebyl. Už jsme to chtěli realizovat ve čtrvrtek, psal jsem to kámošovi co byl v kotli ať to zařídí, ale bohužel to neudělal, tak snad příště to zrealizujeme!!! A určitě by se našlo spoustu dalších chorálů a pokřiků, který by se mohli společně dávat. Třeba fandí celá Letná: ruce nahoru a let's go Sparta let's go. Nebo klidně jenom ruce nahoru a všichni společně Sparta. Je dobře, že to kotel začal takhle hecovat s tim fandí celá Letná, chce to celej zápas takhle zapojovat celej stadión!!!! A jak píšu, zkusit ten chorál se Spartou projezdíme celý svět, až se to chytne a nevidim v tom žádný problém, tak to bude paráda!!!!

reagovat

re: fandí celá Letná (komentář vložen 20.09.2009 12:44)

...v mladí i ve stáří,po mnoho let...

reagovat

re: fandí celá Letná (komentář vložen 22.09.2009 16:02)

to je pěknej hajzl ten kámoš;-) ..no nešlo to no, playlist už byl plnej:-)

reagovat

paráda (komentář vložen 21.09.2009 22:24)

jelikož patřím do mladší generace, byl toto určitě nejkrásnější zápas, který jsem v našem svatostánku měl možnost sledovat. Bylo to dokonalé jak na hřišti, tak především v hledišti. A to je prostě ONO!! S takovou určitě přispěji i na další realizaci chorea a už se na něj těším... :-)) Jinak - někdo výše psal, že je problém, že kotel hrozně v pokřiku SPARTA tlesk, tlesk zrychluje, jenže je nutné si uvědomit, že rychlost zvuku je mnohokrát pomalejší než rychlost světla. Pokud bychom teda chtěli jít naprosto přesně, musíme se dívat do kotle na ruce a ve chvíli kdy jsou nahoře křičet Sparta. Sluch je bohužel smysl příliš nedokonalý a náš pokřik kazí..

reagovat

jeste jedno (komentář vložen 24.09.2009 19:29)

z pohledu hostujicich fanousku http://www.youtube.c om/watch?v=fLUC6a7OYcQ

reagovat

re: jeste jedno (komentář vložen 24.09.2009 19:41)

omlouvam se tohle je spravne http://www.youtube.co m/watch?v=vZlU1L9z6NQ

reagovat

choreo (komentář vložen 05.10.2009 02:10)

výborný choreo super ať žije sparta

reagovat

Přidej nový komentář

  Novinky na internetu
hrac

Kanga Guélor

známka:

6 9

zápasy: 7
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Nita Florin

známka:

6 3

zápasy: 8
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

12. hráč

známka:

6 3

zápasy: 8
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Plavsić Srdjan

známka:

5 8

zápasy: 8
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Hložek Adam

známka:

5 8

zápasy: 6
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

1.  Skříň  Skříň  170

2.  miram  miram  159

3.  Pacos  Pacos  157

4.  bbs  bbs  148

4.  Adjan  Adjan  148

6.  pepe.spartan  pepe.spartan  146

7.  Morn  Morn  143

8.  vráťa  vráťa  140

8.  inaccess  inaccess  140

10.  vejric  vejric  139

11.  bendys77  bendys77  137

Facebook
Toto jsou stránky, které si tvoří samotní fanoušci fotbalové Sparty. Za jednotlivé příspěvky odpovídá jejich autor a nemusí vyjadřovat názory a stanovisko redakce.
Pokud chceš přispět i ty, neváhej a kontaktuj nás na fanousci@spartaforever.cz .
Zasláním jakéhokoli materiálu dává jeho odesílatel redakci automaticky svolení k jeho publikování na tomto webu a právo k případnému dalšímu využití.
Zároveň tím potvrzuje, že je jeho autorem. Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu Sparta Forever zakázáno.
2004 - 2019 (c) Sparta Forever (fanousci@spartaforever.cz) Follow spartaforever on Twitter