sparta forever homepage
Jméno: heslo: ?
zaregistruj se hledej

reklama

Co se děje

Costa střídá na trůnu fanoušky

Redakce 17.06.2014 20:32

Nezadržitelný válec značky Sparta dorazil do vysněného cíle. V cestě za double pod jeho koly zůstala řada větší či menších soupeřů. Kdo byl však jeho mašinfírou? Nejlepším hráčem sezóny se dle hlasování fanoušků stal Costa. Hned za ním skončil další objev sezóny Kadeřábek. Třetí pozici obsadili fanoušci.

Všichni sparťané a návštěvníci webu Sparta Forever mají po každém utkání Spartičky možnost udělovat hráčům a trenérům známky od jedné do deseti. Tím hodnotí jejich výkony ve všech soutěžních utkání. Známky se následně sčítají a průměrují, aby z nich vznikl férový žebříček nejlepších hráčů sezóny.

Pořadí nejlepších hráčů uplynulé sezóny 2013/2014 potvrzuje některé známé pravdy, ale přináší i mnoho zajímavostí. V popředí jsou kromě dvou zmiňovaných komet i další opory – Hušbauer a Dočkal. Hned za nimi možná první překvapení- Matějovský, který je často terčem našich kritických očí. Mezi další překvápka můžeme počítat Lafatu. Ten zažil sešup z loňského druhého místa na desáté, přitom je nejen pro trenéra Lavičku klíčovým mužem ofenzivy. Trenér Sparty jako jeden ze strůjců rudé mašiny se propadl ze čtvrtého na jedenácté místo. Obecně však jednotlivé známky a vyrovnanost pořadí ukazují, že Sparta byla především skvěle pracujícím týmem.

Známkovat můžeš i ty
Známkování si za uplynulé čtyři roky získalo obrovskou oblibu a rozhodně má svou váhu. I když se to občas nezdá, tak fotbal se přeci stále hraje pro nás fanoušky. Chcete se taky přidat a "říci" svůj názor? Není nic jednoduššího, než se zaregistrovat na těchto stránkách a využívat svého práva - v rubrice Známkování po každém utkání ohodnotit všechny výkony. Tak do toho! Rubrika opět ožije se startem nadcházejícího soutěžního ročníku, a ten je již doslova za dveřmi!


Nejlepší hráči

2013/2014 Costa

2012/2013 Fanoušci
www.spartaforever.cz/ukaz_clanek.php?clanek=2772

2011/2012 Ladislav Krejčí
www.spartaforever.cz/ukaz_clanek.php?clanek=2486

2010/2011 Leonard Kweuke
www.spartaforever.cz/ukaz_clanek.php?clanek=2087

Redakce

Diskuze k článku

Komentáře (5)

  Novinky na internetu

1.  StarejHomolka  StarejHomolka  0

1.  Fotr  Fotr  0

1.  Venca  Venca  0

1.  Tomie  Tomie  0

1.  k196  k196  0

1.  bruno_rossini  bruno_rossini  0

1.  Klerenc  Klerenc  0

1.  Průcha  Průcha  0

1.  Danysek  Danysek  0

1.  majk  majk  0

1.  HVK  HVK  0

1.  EasyRocker  EasyRocker  0

1.  n.ezn.amy  n.ezn.amy  0

1.  Gringo  Gringo  0

1.  prso  prso  0

1.  soty66  soty66  0

1.  ffontan  ffontan  0

1.  Vencano  Vencano  0

1.  mowen  mowen  0

1.  BRONA  BRONA  0

reklama
reklama
Facebook
Toto jsou stránky, které si tvoří samotní fanoušci fotbalové Sparty. Za jednotlivé příspěvky odpovídá jejich autor a nemusí vyjadřovat názory a stanovisko redakce.
Pokud chceš přispět i ty, neváhej a kontaktuj nás na fanousci@spartaforever.cz .
Zasláním jakéhokoli materiálu dává jeho odesílatel redakci automaticky svolení k jeho publikování na tomto webu a právo k případnému dalšímu využití.
Zároveň tím potvrzuje, že je jeho autorem. Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu Sparta Forever zakázáno.
2004 - 2018 (c) Sparta Forever (fanousci@spartaforever.cz) Follow spartaforever on Twitter
reklama
reklama