| 11.04.2006 20:13

Jarní premiéru mistrovského zápasu dne 2.4.2006 na Strahově na umělce jsem si moc neužil. Nastupoval jsem až do 2.poločasu za stavu 4:0. Post pravého obránce asi nebyl pro mě za tohoto stavu absolutně ideální. Pokyn mých trenérů držet se vzadu jsem dodržoval. Nakonec jsme smázli mužstvo Motorletu 10:0 s jednou mojí asistencí.

Vše jsem si vynahradil ve středu 5.4. na reklamní akci Nike s názvem Joga Bonito, které se konalo v pražském klubu Roxy. Viděl jsem tady krásný fotbálek v podání fotbalistů bývalé i současné Sparty, Tomáše Rosického, Sivoka, Kisela, Siegla, Kouby, Novotného, ale i Milana Baroše a dalších. Měl jsem možnost si i zahrát dva mini zápasy. Dokonce se nám jako týmu South Park se spoluhráči Alešem Čermákem a Davidem Matějkou podařilo vyhrát a získat tak 200bodů do dalších klání v této celosvětové akci nazvané Joga Bonito – krásná hra.

V sobotu 8.4., o dvě hodiny dříve než začalo derby pražských „S“ jsme nastoupili proti ABC Braník. Na podzim jsme jej porazili hladce 13:0. Ale jeho první jarní výsledek, kdy prohrál nám na záda dýchajícím mužstvem Hájů pouze 3:0, nasvědčoval tomu, že by zápas nemusel být tak snadný.

Nastoupil jsem od začátku na pravém obránci.Ujali jsme se vedení, kdy po mém centru do vápna skóroval náš útočník Stipe Mišura. Braník záhy vyrovnal po naší chybě, resp. chybě našeho brankáře. Následně si vypracoval ještě několik slibných akcí, ale skórovali jsme už pouze my. Mišura dal hattrick, přičemž na třetí gól jsem mu opět nahrál. Také jsem kopal přímák asi z 20metrů, ale gólman vyboxoval kop na tyč. V poločase jsem byl střídán. Druhý poločas byl herně slabší z obou stran a Braník už pouze dohrával. Nakonec se ještě podařilo hezky skórovat Davidovi Maříkovi, takže jsme vyhráli 4:1.

| 11.04.2006 20:13 Vstoupit do diskuze