sparta forever homepage
Jméno: heslo: ?
zaregistruj se hledej

reklama

Co se děje

Přijď v sobotu pomoci s choreem na Plzeň a v neděli pak spolupracuj na jeho realizaci!

Reedakce 21.04.2017 06:52

V neděli nás čeká další zápas na Letné, kdy bude náš chrám vyprodán a tak se sluší udělat si při tom skvělou atmosféru a k té nepochybně patří i velké choreo na stadionu.

A nejde jen o to, choreem vše teprve začíná, tímto zápasem se zahajují akce vztahující se k oslavám 100. výročí našeho domova, letenského stadionu. Tak očekávejte například i nové kolekce sparťanských suvenýrů apod.

Takže dorazte v co největším počtu tuto sobotu na Letnou pomoci s přípravou chorea, každá ruka bude potřeba! Sraz na jeho roznos je v 10:00 jako vždy u Zákaznického centra na Letné. Přijďte včas, díky!

Sparta se momentálně nenachází v žádné komfortní situaci, výkony jsou bídné, postavení v tabulce neradostné, všude vládne chaos a zmatek. Ale to nás nemůže odradit, jsme tu když se daří a i v těch špatných časech a budeme se Spartou prožívat to dobré, i zlé.

Takže zítra v deset hodin na Letné. Jaké si to uděláme, takové to budeme mít.

AKTUALIZACE!: V neděli pak bude toto velké choreo na protilehlé realizováno. Dávejte proto před zápasem pozor a poslouchejte instrukce moderátora na ploše stadionu! Choreo přijde na řadu v 19. minutě, kdy se zvednou kartony nad hlavu. Zároveň bude po celý 1. poločas součástí chorea též papírový banner téměř přes celou šířku ochozu protilehlé tribuny. Nepřevěšujte jej tedy před zápasem ani během celého prvního poločasu vlajkami a ani ničím jiným. Dbejte pokynů organizátorů a snažte se spolupracovat, díky. Je to jen na nás, jaké si to uděláme. ACS! Více info k zítřku pak zde: Organizační pokyny před Plzní

Sparta Forever!

Reedakce

Diskuze k článku

Komentáře (0)

  Novinky na internetu
hrac

Bičík David

známka:

7 7

zápasy: 1
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Vatajelu Bogdan

známka:

7 6

zápasy: 1
góly: 0
ž. karty: 1
č. karty: 0

hrac

Šural Josef

známka:

5 7

zápasy: 9
góly: 6
ž. karty: 4
č. karty: 0

hrac

Havelka Filip

známka:

5 3

zápasy: 1
góly: 2
ž. karty: 4
č. karty: 0

hrac

Sáček Michal

známka:

5 2

zápasy: 10
góly: 2
ž. karty: 2
č. karty: 0

1.  kordis  kordis  215

2.  Gaginek  Gaginek  206

3.  daaws  daaws  204

4.  spartak5  spartak5  200

4.  Tommy.  Tommy.  200

6.  Sektor  Sektor  198

7.  Vencano  Vencano  195

8.  Průcha  Průcha  194

9.  milhaus9  milhaus9  192

10.  Fotr  Fotr  188

10.  honz  honz  188

12.  taborita1  taborita1  187

reklama
reklama
Facebook
Toto jsou stránky, které si tvoří samotní fanoušci fotbalové Sparty. Za jednotlivé příspěvky odpovídá jejich autor a nemusí vyjadřovat názory a stanovisko redakce.
Pokud chceš přispět i ty, neváhej a kontaktuj nás na fanousci@spartaforever.cz .
Zasláním jakéhokoli materiálu dává jeho odesílatel redakci automaticky svolení k jeho publikování na tomto webu a právo k případnému dalšímu využití.
Zároveň tím potvrzuje, že je jeho autorem. Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu Sparta Forever zakázáno.
2004 - 2017 (c) Sparta Forever (fanousci@spartaforever.cz) Follow spartaforever on Twitter
reklama
reklama