sparta forever homepage
Jméno: heslo: ?
zaregistruj se hledej

reklama

Názory

Ščasného ajntopf – od bolebřichu ke sra*ce

Kloudis 10.09.2016 21:33

Před měsícem a půl jsem se v článku "Ščasného „ajntopf“ vede k bolebřichu. Zatím?" zaměřil na herní projev týmu pod trenérem Ščasným. Co se od té doby změnilo?

Náš již tak nabušený kádr byl vyšperkovaný o hvězdné posily Rosický, Kadlec V. a Karavajev. V tuto chvíli máme jednoznačně nejlepší kádr za posledních minimálně 15 let. A obrovský hráčský i herní potenciál k tomu, abychom opět opanovali českou ligu a udělali i nějaký úspěch ve fotbalové Evropě.

Co se však nezměnilo je to, co náš tým předvádí na hřišti. Jeden velký zmatek a holomajzna. Hráči očividně nevědí co hrát, o nějakém herním stylu a tváři nemůže být ani řeč, fotbalisti rotují na nesmyslných postech, chybí bojovnost, odvaha, síla, touha..no prostě všechno. Někteří hráči dostávají po opakovaných velmi slabých výkonech stále a stále důvěru, jiní naopak stejně nesmyslně “dostávají kapky”. Dřívější bolebřich se bohužel prostě proměnil ve sra*ku.

Když Zdeněk Ščasný přícházel na post trenéra Sparty, bylo jeho hlavním úkolem vtisknout týmu další herní systém, aby nebyl pro soupeře tak čitelný. Pod jeho vedení však bohužel ztratil i ten první. Nicméně zadaný úkol vlastně splnil. Soupeři rozhodně nevědí, co bude Sparta hrát. Ona totiž není čitelná ani sama pro sebe.

Za třicet let v ochozech jsem se Spartou zažil již poměrně dost – spoustu krásného, ale pochopitelně i horší dny, které k fanouškovskému životu prostě patří. Nikdy jsem však neměl ani náznakem chuť vrátit permici a přestat na zápasy milovaného klubu chodit. Až nyní.

Zdeněk Ščasný dostal již hodně prostoru a důvěry od vedení klubu. A od fanoušků i nebývalé množství trpělivosti. Děkujeme, ale už to stačilo. I ve jménu toho, abychom využili obrovský potenciál týmu, který může pro klub vybojovat hodně vítězství i pohárů. Ale pouze s jiným trenérem.

Kloudis

Diskuze k článku

Komentáře (16)

  Novinky na internetu
hrac

Plavsić Srdjan

známka:

7 0

zápasy: 1
góly: 1
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Dúbravka Martin

známka:

6 3

zápasy: 1
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Karavajev Vjačeslav

známka:

6 0

zápasy: 1
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Kaya Semih

známka:

5 9

zápasy: 1
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

12. hráč

známka:

5 8

zápasy: 1
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

.  majk  majk  -1

2.  Vavris  Vavris  0

2.  taborita1  taborita1  0

2.  Holous  Holous  0

2.  alf1  alf1  0

2.  Sektor  Sektor  0

2.  pepe.spartan  pepe.spartan  0

2.  Slavičín  Slavičín  0

2.  fichyno  fichyno  0

2.  UrbyPT  UrbyPT  0

2.  Rudej  Rudej  0

2.  Pavel Bednar  Pavel Bednar  0

2.  EasyRocker  EasyRocker  0

2.  Tomie  Tomie  0

2.  vráťa  vráťa  0

2.  dafca  dafca  0

2.  JA JAJA  JA JAJA  0

2.  salfa  salfa  0

2.  zbarda  zbarda  0

2.  Vejvi  Vejvi  0

reklama
reklama
Facebook
Toto jsou stránky, které si tvoří samotní fanoušci fotbalové Sparty. Za jednotlivé příspěvky odpovídá jejich autor a nemusí vyjadřovat názory a stanovisko redakce.
Pokud chceš přispět i ty, neváhej a kontaktuj nás na fanousci@spartaforever.cz .
Zasláním jakéhokoli materiálu dává jeho odesílatel redakci automaticky svolení k jeho publikování na tomto webu a právo k případnému dalšímu využití.
Zároveň tím potvrzuje, že je jeho autorem. Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu Sparta Forever zakázáno.
2004 - 2017 (c) Sparta Forever (fanousci@spartaforever.cz) Follow spartaforever on Twitter
reklama
reklama