CapaTom | 26.05.2015 01:37

Na poslední výjezd sezóny jsem snažil řádně připravit. A tak jsem ladil formu již od pátku večer. Nejprve v hospodě a poté na koncertu ve Vagónu. Kde jsem také potkal jednoho ze známých fanoušků Sparty...:-)

To, že jsem trénoval opravdu pilně, ukázal alkotestr v deset dopoledne kdy na něm svítilo hezkých 0,7…… Za dobré nálady jsme tak mohli vyrazit na krásný romantický rodinný výlet do Budějc (kde jsme přespávali) – samozřejmě řídila manželka.

V Budějcích jsme dali oběd k tomu já jednoho vyprošťováka a už byl pomalu čas, abych šel koupit vstupenku. Bylo třeba přijít s předstihem, abych stihnul ještě zaběhnout na nějakýho zrzouna do hospy, kde už čekali známé výjezdové tváře z Lovosic… Po fotbale jsem se vrátil asi cca kolem 20 hod. To zrovna malá vrhla poslední šavli (mají školku na Praze 6). Celou noc jsme s ní běhali na záchod a ráno na pohotovost, protože z toho měla nějakou hroznou vyrážku. Po dopolední návštěvě Budějické nemocnice jsme se vydali na cestu do Prahy. Po návratu jsem se staral u TV o unavenou dceru a manželka celé odpol. pracovala….

A to je konec krásného rodinného romantického víkendu v Budějcích. Takže jak je vidět i rodina jde se Spartou skloubit……:-)

Co se týká zápasu. Očekával jsem výkon na nějakých 5:0. Tohle skóre mohlo svítit již po první polovině. Od začátku zápasu se hrálo prakticky na jednu bránu a šancí bylo od začátku hodně. Jen ne a ne dostat mičudu do sítě. To se povedlo až Kadlecovi, který dal parádní branku. Hned o minutu později padl druhý gól. Konečně svítí na ukazateli střelec gólu Lafata – malá úleva, že ta sešívky od trati zase trochu ztrácí (bohužel nakonec zase ne o moc). Poločas tedy 2:0 pro nás, ale gólů mohlo být opravdu více. I Budějce čas od času zahrozili. Pěknou střelou se prezentoval Jirka Kladrubský – který byl i vyvoláván Sparťanským kotlem. Nezapomínáme.

Druhá půle začla jako první až do 56´ min. To dostal červenou kartu Costa. V tu chvíli nikdo moc nevěděl za co. Přes celé hřiště nic moc vidět nebylo. V TV už ale ano. Jasná červená pane Costa! Jak to vypadá, tak si asi pár zápasů nezahraje. A mne to upřímně vůbec nevadí. Z výkonů co podával během celé sezóny se mi někdy chtělo zvracet i bez předzápasové přípravy, popř. kontaminované vody….Ale je to jen můj osobní názor.

Běh utkání se ale ani přes to moc nezměnil. Sparta dál ovládala hru a v 62´min. přidal dalšího gólíka Kadeřábek. Ale i Budějovice nakonec zaznamenali přeci jen jeden čestný úspěch.

Sektor Sparty byl docela slušně zaplněný a i na ostatních tribunách by se určitě našlo spousta Sparťanů. Fandilo se celý zápas a řekl bych, že docela dobře. Na konci zápasu byla ještě k vidění povedená pyro show. Jednou dýmovnicí se prezentoval i Budějický kotlíček. Ale byla za to docela vydatná.

No nic, to je asi tak všechno…už mě to nějak zmáhá. Dopiju a jdu spát……